Dave Matthews Band po raz pierwszy w Polsce

rene huemer photographer

rene huemer photographer

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. 28 października, na pograniczu Gdańska i Sopotu, na scenie Ergo Areny, po raz pierwszy w Polsce, wystąpi zespół Dave Matthews Band.

Zespół doskonale znany za oceanem, po pięciu latach wraca do Europy. Tym razem, ku ogromnej uciesze fanów, muzycy odwiedzą również Polskę.
Założony w 1991 roku przez Dave’a Matthewsa Band w swoim repertuarze niepowtarzalnie łączy elementy alternatywnego rocka, jazzu, bluesa, funku, folku oraz popu. Ich koncerty przyciągają tysiące fanów, którzy po brzegi wypełniają największe areny świata. Najwyższy muzyczny poziom gwarantują mu aranżacje oraz wspaniały, charyzmatyczny wokalista.
Band, który niedługo święcić będzie 25 lecie istnienia stał się ikoną, która do tej pory sprzedała prawie 40 milionów egzemplarzy albumów na całym świecie. Ich niebanalna muzyka oraz niezwykle ciepły stosunek do fanów zaowocował sześciokrotną platyną albumu „Before These Crowded Streets” ,12 nominacjami do Grammy oraz licznymi prestiżowymi tytułami.

Fani z niecierpliwością czekają na datę premiery dziewiątego już krążka studyjnego grupy, które według zapowiedzi frontmana grupy ma zaskoczyć wielbicieli ich twórczości.
Dni i godziny do rozpoczęcia koncertu bandu odliczają zarówno fani jak i sami jego organizatorzy. Dave Matthews Band znany jest ze swego zaskakującego wręcz w dzisiejszych czasach stosunku do słuchaczy, braku skandali oraz niepowtarzalnych show. Ich występy zdumiewają, ponieważ artyści starają się, aby żaden koncert nie przypominał tego, który przeszedł już do historii. Mając na uwadze, że bilety na te swoiste widowiska rozchodzą się w ekspresowym tempie, możemy mieć pewność, że Ergo Arena za kilka dni wypełniona będzie tysiącem serc bijących dla swoich idoli.

Kiedy: 28 października

Gdzie: Ergo Arena

Bilety: od 210 zł, eventim.pl, ticketpro.pl, ebilet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *