Modowe szaleństwo w Sfinks 700

mungo fairDruga edycja cieszących się sporym zainteresowaniem targów „Mungo Fair” zapowiada się naprawdę wspaniale. Rękodzieła, nowe marki, pokazy, warsztaty – to tylko część przygotowanych atrakcji, na które zapraszamy 7 grudnia od godz. 12 do 20 w klubie Sfinks 700.

Tym razem targi będą miały świąteczny charakter, co stanowi doskonałą okazję aby rozejrzeć się za ciekawymi i oryginalnymi prezentami dla naszych najbliższych. Sklepy, marki i artyści zaprezentują nam handmade, modę i design w ich prywatnym, niepowtarzalnym wydaniu.

Na stoiskach handmade zobaczymy unikalne rękodzieło od kartek świątecznych, słodyczy, zabawek, przez biżuterię, poduszki, rękawiczki, szale, czapki, elementy wystroju wnętrz, ceramikę, dodatki i inne gadżety. Jeżeli chcesz nauczyć się jak własnoręcznie wykonać podobne cuda, nie możesz przegapić zajęć warsztatowych.

Oprócz całkowicie nowych marek, nie zabraknie także najnowszych kolekcji uznanych projektantów. Przygotujcie się na oszałamiające stylizacje i pokazy mody. Nie każdy jest wielkim miłośnikiem mody, dlatego dla tych osób przygotowano stoiska związane z szeroko pojętym designem od grafiki, instalacji, malarstwa przez wnętrza, Web design, aż po fotografię.

Nie zabraknie pysznego poczęstunku i wyselekcjonowanej na tę okazję muzyki. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + 18 =