Tribute to The Doors w Wydziale Remontowym

tributeWieczorów coverowych w Wydziale Remontowym ciąg dalszy! Tym razem w piątek, 12 czerwca, usłyszymy kompozycje jednego z najbardziej kultowych zespołów ostatnich kilkudziesięciu lat, którego muzyka wciąż pozostaje nieśmiertelna.

Kto chociaż raz nie zetknął się z charakterystycznym dźwiękiem klawiszy, które stale goszczą w ich piosenkach, „Light my fire”- jednym z utworów wszech czasów, czy nie słyszał historii Jimma Morrisona? The Doors to prawdziwy kanon rocka psychodelicznego.
Zespół powstał w połowie lat sześćdziesiątych, i pomimo, że istniał jedynie sześć lat, stał się prawdziwą legendą. Dobrą passę The Doors przerwała przedwczesna i tragiczna śmierć wokalisty, wspomnianego już Jimma Morrisona.

Na dyskografię grupy składa się 9 płyt studyjnych (w tym trzy wydane po śmierci Morrisona) i 5 płyt z nagraniami koncertowymi.

Tribute to The Doors wykona The Doorsz w składzie: glennSKii Meyer – wokal, Krzysztof Stachura – gitara, Maciej Szkudlarek – bas, Roman Wróblewski – klawisze, Michał Młyniec – perkusja, Michał Saidowski – gitara.

Kiedy: 12 czerwca (piątek), godz. 20:30

Gdzie: Wydział Remontowy, Plac Solidarności, Gdańsk

Bilety: 15 zł, do nabycia w klubie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *