Piknikuj razem z CDN-em!

11286581_838084999600890_1584629878_oWiosna w pełni, dlatego CDN zaprasza na tegoroczny piknik! Tym razem spędzimy dzień pod hasłem „Zabawy z dzieciństwa”. Z nami poczujesz się jak za dawnych lat!

Uczestnicy naszego wydarzenia mogą spodziewać się domowych przysmaków jak u mamy: słodkie babeczki, kruche ciastka, przepyszna szarlotka, orzeźwiająca lemoniada czy kolorowe kanapki. Wiemy też, że piknik to nie tylko leniuchowanie i jedzenie. Badminton? Siatkówka? A może gra w klasy albo w gumę? Nie ma sprawy! Różnorodna aktywność w miłym towarzystwie i przy pozytywnej muzyce gwarantowana. Naprawdę będzie można cofnąć się w czasie przy bardziej lub mniej obciachowych hitach lat 90. oraz… Smerfnych Hitach. 🙂

Na uczestników czekają również specjalnie przygotowane pokazy żonglerskie i taneczne – specjalnie dla nas zatańczy trójmiejska formacja jazzowa THE UNLIMITED. Ponadto będziecie mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział w naszych konkursach, w których do wygrania będą wejściówki na wybrane wydarzenia kulturalne. Nasi fotografowie będą też robić pozytywne, wiosenne i zupełnie darmowe sesje zdjęciowe.

Zabierz zatem znajomych i dobry humor, a my zadbamy o całą resztę. Do zobaczenia!

Kiedy: 21.05.2015r. (czwartek), godzina 10:00

Gdzie: Okolice Biblioteki Uniwersytetu Gdańskiego i Wydziału Filologicznego

Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 2 =