„Wywiad na żywo” po raz drugi – Wojciech Tremiszewski

wojciech tremiszewski 2Czas na prawdziwy kabaret! Już 19 maja na Wydziale Nauk Społecznych UG spotkanie z ojcem chrzestnym trójmiejskiej improwizacji – Wojciechem Tremiszewskim. Wywiad na żywo przeprowadzą redaktorzy CDN-u.

Pierwsze spotkanie zorganizowane przez naszą redakcję nie pozostało bez echa. Mirosław Baka przyciągnął na WNS tłumy – nie tylko studentów. Tak jak poprzednio, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie w formie wywiadu na żywo. Wojciech Tremiszewski opowie o kulisach pracy w kabarecie, magii improwizacji i innych swoich projektach.

Aktor, reżyser i scenarzysta. Dał się poznać szerokiej publiczności jako błyskotliwy kabareciarz ze składu LIMO i Warren – przyjaciel wszystkich – z telewizyjnych „Spadkobierców”. Swoją przygodę ze sceną zaczął od gdańskiego Teatru „Wybrzeżak”, gdzie spędził 12 lat. Wystąpił w m.in. przedstawieniach „Romeo i Julia”, „Pamiętnik z powstania warszawskiego” czy „Moralność pani Dulskiej”. Z kabaretem LIMO związał się w 2004 roku. Grupa podbiła serca widzów, zdobywając wielokrotnie najważniejsze branżowe nagrody. Kabareciarze po kilku latach wspólnych występów zaczęli działać w osobnych projektach. Jak przyznali – w kabarecie osiągnęli już wszystko i czują się spełnieni. LIMO zakończyło swoją działalność 31 grudnia 2014 roku. Nowy rok, nowe wyzwania.

Dziś Wojciecha Tremiszewskiego najczęściej można oglądać jako improwizatora w IMPROSKŁADZIE i Peletonie. Jest współorganizatorem gdańskiego festiwalu improwizacji „Podaj Wiosło”, który z roku na rok przyciąga co raz więcej fanów. Uważni kinomaniacy mogli zobaczyć go też w niewielkiej roli w „Czarnym Czwartku”, w reż. A. Krauze.

Kiedy: 19 maja 2015 rok, godz. 12.00

Gdzie: aula S205, Wydział Nauk Społecznych

Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *