DAS MOON w Wydziale Remontowym

Das MoonJeśli nie masz żadnych planów na 16 maja, a jesteś miłośnikiem awangardy wśród muzyki elektronicznej, to tego dnia powinieneś znaleźć się w Wydziale Remontowym. Sobotni wieczór upłynie pod znakiem Das Moon.

Das Moon to grupa pochodząca z Warszawy, inspirująca się muzyką The Prodigy, Depeche Mode, Kraftwerk, Sonic Youth oraz Laibach. Ich muzyka jest osobliwa. To spora dawka syntetyzatorów z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych. Dopełnieniem jest hipnotyzujący głos wokalistki, Daisy Kowalsky, która odpowiada również za stronę liryczną utworów. Pozostali członkowie zespołu, to DJ Hiro Szyma oraz Musiol. Das Moon tworzy w niepokojącym klimacie. Dobrym potwierdzeniem są teledyski, w których dominujące kolory to sterylna biel w połączeniu z czernią. Zespół wykorzystuje doświadczenia z granicy industrialnego eksperymentu i muzyki elektronicznej, które dają punkt wyjścia do klimatu alternatywnego popu. Ważnym elementem koncertu są synchroniczne projekcje wideo.

Tego dnia w Wydziale Remontowym wystąpi dla was również Mirosław Matyasik z projektem C.H. District. Wieczór będzie wyjątkowy, bo artysta zaprezentuje premierowy materiał, który ukaże się jeszcze w tym roku. C.H. District ma na swoim koncie kilka pełnowymiarowych albumów, a także udział w wielu kompilacjach i remiksach.

Kiedy: W sobotę 16 maja o godzinie 20.00.

Gdzie: W Wydziale Remontowym na Placu Solidarności w Gdańsku.

Więcej informacji tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + 8 =