Discover Europe – konkurs fotografii studenckiej i warsztaty

logoRozpoczęła się kolejna edycja konkursu fotografii studenckiej – Discover Europe, którego organizatorem jest  Erasmus Student Network. Już po raz dwunasty studenci z całej Europy mają okazję pokazać swoją wizję Starego Kontynentu i wziąć udział w warsztatach. 

Ogólnoeuropejski charakter konkursu umożliwia nawiązanie międzynarodowego dialogu. Każde zdjęcie, oddając wrażliwość i światopogląd twórcy, jest manifestacją jego jako wyjątkowej jednostki. Jednocześnie podjęcie tego samego tematu przez wszystkich uczestników konkursu umożliwia stworzenie poczucia wspólnoty. Fotografia staje się uniwersalnym językiem, który przemawia ponad wszelkimi podziałami.

Głównym Partnerem Ogólnopolskim tegorocznej edycji konkursu jest firma Sony Mobile, która w ramach współpracy przygotowała dla studentów bezpłatne warsztaty fotograficzne. Współczesnej fotografii cyfrowej nie można sobie wyobrazić bez smartfonów. Stają się coraz doskonalsze, mają coraz pojemniejsze matryce i wybitne jakościowo obiektywy. Sony Mobile, jako wiodący w świecie producent smartfonów i tabletów Sony Xperia™ zaprasza na warsztat z fotografii mobilnej, podczas którego można będzie dowiedzieć się jak robić jeszcze lepsze zdjęcia telefonem.

W trakcie warsztatów wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość poznania najlepszych technik fotografowania smartfonem, tajników uzyskiwania najciekawszych efektów oraz okazję do zobaczenia, w jaki sposób wykorzystywać przydatne aplikacje.

de

Kiedy i gdzie? Warsztaty odbędą się 17 marca o godzinie 14.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, sala S336.
Szczegóły wydarzenia na Facebooku oraz na stronie organizatorów.

Zapisy pod tym linkiem.

Serdecznie polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *