Julia Marcell w nowej odsłonie

julia marcellChoć Julia Marcell nie jest dla trójmiejskiej publiczności postacią anonimową, to niedzielny ( 01.12) koncert w sopockim klubie Sfinks 700 będzie pewną nowością. Julia wystąpi bowiem w lirycznym duecie z Mandy Ping-Pong. Początek koncertu o godzinie 20.00.

Julia Górniewicz zadebiutowała w 2007 roku EP-ką pt. „Storm”. Jeszcze w tym samym roku dzięki finansowej pomocy fanów powstał pierwszy album długogrający zatytułowany „It Might Like You”. Płyta powstała w Berlinie, gdzie Julia zamieszkała. Kolejny album pt. „June” był pewnego rodzaju zaskoczeniem, ale i krokiem naprzód. Artystka postawiła w dużym stopniu na elektronikę, co najlepiej słychać w promującej płytę „Matrioszce”.

Oryginalność w tworzeniu została doceniona także w Polsce. Za album pt. „June” Julia otrzymała Paszport Polityki w kategorii: muzyka popularna oraz Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. Podczas grudniowego koncertu w klubie „Od Nowa” artystka zmierzyła się z legendą Ciechowskiego, wykonując utwór pt. „Będzie plan”. Obecnie artystka przygotowuje się do wydania kolejnego krążka. Podczas wiosennej trasy koncertowej można było usłyszeć kilka utworów zwiastujących nowy album, np. „Teachers”.

Przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W jakim mieście urodziła się Julia Marcell? Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: cdn.konkursy@gmail.com

Miejsce: Sfinks 700, Sopot

Start: 20.00

Bilety: 28 zł w przedsprzedaży/ 35 zł w dniu koncertu

fot. materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *