Duszolotnia wyląduje w Medyku

Medium Bozon Records Tour 2013Nużą Cię zwyczajne koncerty? Świetnie. Pragniesz niekonwencjonalnych instrumentów na scenie? Jeszcze lepiej. Już 30 listopada w gdańskim klubie Medyk odbędzie się koncert rapera Medium, który udowodni, że błędem jest wrzucanie go do jakiejkolwiek szufladki.

Dwie pierwsze płyty wykonawcy zatytułowane „Teoria równoległych wszechświatów” i „Graal” stanowiły esencję prawdziwego hip-hopu. Najnowsza, jak twierdzi artysta jest zupełnie inna, przepełniona awangardowym brzmieniem. Nic w tym dziwnego, gdyż otwartość muzyczna jest niewątpliwie cechą charakterystyczną rapera. Jedyne, co pozostało niezmienne to flow, czyli narracyjny sposób „nawijania”.

Medium w ramach trasy koncertowej Bozon Records Tour 2013 wystąpi wraz z zespołem. Wszyscy ci, którzy pojawią się w Medyku będą mieli zatem okazję posłuchać nie tylko dźwięków trąbki Kuby Skowrońskiego, ale też beatboxu dwukrotnego Mistrza Polski Zgasa. Płytami winylowymi z kolei, będą kręcić Dj Funktion i Steve Nash, którzy mogą poszczycić się wygraną w konkursie IDA 2012.

Kiedy: 30 listopada (sobota)

Gdzie: Klub Studencki MEDYK, ul. Dębowa 7, Gdańsk

Bilety: 20 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu. Dostępne w klubie Autsajder, ul. Do Studzienki 34 a (pon. – czw. czynne od 10, pt. – sob. od 18).

Możliwa jest również internetowa rezerwacja biletów pod tym adresem: tour@bozonrecords.pl (w e-mailu musicie podać: imię i nazwisko, miasto, ilość zamawianych wejściówek).

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × pięć =