Z Gdańska do Ohio – Stalley w B90

stalleyJuż w najbliższą sobotę (8 marca) święto fanów amerykańskiego rapu. W Gdańsku, na scenie klubu B90, wystąpi Stalley, który rozpoczął właśnie europejską trasę koncertową, promującą jego  najnowszy materiał!

Kyle Myricks, szerzej znany jako Stalley, to pochodzący z Massillon jeden z najbardziej obiecujących mc’s nowej fali. Zadebiutował mixtapem Goin Ape w 2008 roku. Po przejściu pod skrzydła wytwórni Ricka Rossa Maybach Music Group wydał kolejne mixy: „MadStalley: The Autobiography”, „Lincoln Way Nights” czy „Honest Cowboy”. Europejska trasa, w którą właśnie wyruszył raper promuje „Ohio”, jego pierwszy studyjny album.  Jak podkreśla sam artysta, „Ohio” jest hołdem złożonym rodzinnym stronom oraz brzmieniom na którym się wychował. – To odbicie tego, co składa się na obraz Środkowego Zachodu Ameryki. Obraz inspiracji, które przyczyniły się do tego, jakim jestem artystą.  Aby fani w pełni mogli poczuć klimat towarzyszący artyście, Stalley do pracy przy każdym elemencie materiału zaprosił ludzi pochodzących z Ohio, między innymi producenta Rashada, Jonathana Manniona czy członków De La Soul.

Stalley, który dotąd współpracował między innymi z Nike, Block Beattaze’m, Chadem Hugo, ESPN, Currensy’m i Ski Beatz’em, zagra w Polsce tylko dwa koncerty- w Katowicach oraz w Gdańsku. Chcesz poczuć klimat Ohio? Przenieś się do niego razem ze Stalleyem. jako support w B90 zagrają E3, EDZIO, a o afterparty zadbają DJ DML ORAZ GAVOR & JUREK KILLER.  Nie możesz  przegapić tego wydarzenia!

Kiedy: 8 marca (sobota), godz. 19.00.

Gdzie: Klub B90, Gdańsk, ul. Doki 1

Bilety: 45 zł, w dniu koncertu 55 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *