Zespół Fink w Parlamencie

finkmmmPiosenki charyzmatyczne, emocjonalne, magiczne. Artysta? Dokładnie taki jak jego utwory. Dajmy się porwać w miejsca wypełnione spokojem i melodią. Już 21 lutego w Klubie Parlament wystąpi Fink. Mimo, że jego muzyka wypełniona jest słodko-gorzkimi doświadczeniami, to zachwyca swoim pięknem.

Brytyjski wokalista ma na swoim koncie już sześć albumów studyjnych, a zbliżający się koncert będzie promował najnowszy krążek – Hard Believer. Artysta zaczął swoją karierę w 2001 roku, kiedy świat usłyszał jego debiutancką płytę – Fresh Produce. Fink zdecydowanie ewoluował muzycznie od tamtego czasu. Poznając jego utwory możemy dosłuchać się prawdziwej mieszaniny stylu. Począwszy od dub’u, folku, indie, a kończąc na jazzie i bluesie.

Ten wszechstronnie uzdolniony muzyk oprócz charakterystycznego wokalu, gra na gitarze oraz jest autorem tekstów. Współpracował m.in. z Amy Winehouse. Publiczność pokochała go za wrażliwą duszę, której tak idealnie towarzyszy barwa jego głosu w piosenkach. Za utwory, które tak świetnie pokazują emocje. Na koncertach zdecydowanie unosi publiczność metr ponad twardą ziemię.

W sobotę, 21 lutego będziemy mieli okazję usłyszeć takie piosenki jak: Hard Believer czy Shakespeare. Fin zagra w towarzystwie Guya Whittakera (bas) i Tima Thorntona (perkusja).

Chyba nie zdołacie się oprzeć zaproszeniu samego artysty?

Koncert zaczyna się o godzinie 17.00. Nad supportem czuwać będzie Douglas Dare. Muzyka tego uzdolnionego brytyjskiego artysty na pewno skutecznie Was rozgrzeję przed Finkiem. Bilety na wydarzenie w cenie 55zł są dostępne na stronie eventim.pl.

Polecamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *