TSA w klubie Atlantic

tsa2Już w najbliższy weekend wydarzenie, którego nie może przegapić żaden fan rockowego grania. W sobotę, 31 stycznia, w klubie Atlantic w Gdyni wystąpi prawdziwa legenda, zespół TSA!

Debiutowali ponad 35 lat temu, a do dziś są uważani za jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych. Prawdziwa legenda już za życia. W 1981 TSA wystąpiło na festiwalu w Jarocinie, zdobywając nagrodę publiczności, nie dając konkurencji szans. W tym samym roku do składu dołączył Marek Piekarczyk. W latach osiemdziesiątych TSA święciło prawdziwe triumfy na polskiej scenie muzycznej, przyciągając na koncerty rzesze ludzi spragnionych prawdziwej, szczerej muzyki i sprzedając tysiące płyt, które na stałe wpisały się do historii jako te najważniejsze.

Po kilku okresach przerwy, działalność zespołu na dobre została wznowiona w 2001 roku. Trzy lata później ukazał się album ,,Proceder”, zawierający jedne z najbardziej znanych i cenionych utworów polskiego rocka, ,,Spóźnione pytania” oraz tytułowy ,,Proceder”.

Obecny skład zespołu: Marek Piekarczyk – śpiew, Andrzej Nowak – gitara, Marek Kapłon – perkusja, Stefan Machel – gitara, Janusz Niekrasz – bas

Kiedy? 31 stycznia, godzina 20.00, otwarcie klubu o 19.00
Gdzie? klub Atlantic, ul. 3 maja 28, Gdynia
Bilety: 45 zł w przedsprzedaży, 55 zł w dniu koncertu. Dostępne w kasie klubu Atlantic (pn-pt 12:00-18:00) oraz na stronach interticket.pl, eventim.pl, biletyna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *