Tribute to KoRn w Wydziale Remontowym

10929549_757015454387393_3200282816535674457_nPostawni mężczyźni, ich długie, ciemne dredy i gitary elektryczne, które trzymają w dłoniach… W piątek (30 stycznia) Wydział Remontowy przejmuje nu metalowe szaleństwo, a to za sprawą kolejnego coverowego koncertu. Tym razem na scenie trudno będzie ugasić ogień – zapraszamy na Tribute to Korn! 

Fani mocnego i energetycznego nu metalu będą zachwyceni tym wydarzeniem, które pozwoli im wykrzyczeć się do woli. Repertuar amerykańskiej grupy Korn zmusza wręcz do otworzenia swojej „paszczy” i wyśpiewania słów utworów — a na piątkowym koncercie w klubie przy Stoczni z pewnością nie zabraknie tak kultowych numerów, jak choćby „Twisted Transistor”, „Freak on Leash” oraz „Here to Stay”.

Istniejący od 1993 roku Korn jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli gatunku, oraz jedną z najbardziej popularnych formacji metalowych na świecie. Chłopaki z Kalifornii inspirują nie tylko muzyków w stanach, ale i na terenie całej Europy. Artyści z naszego kraju równie chętnie przyznają się do fascynacji zespołem — nie wspominając już o rzeszy wiernych polskich fanów, zahipnotyzowanych charakterystycznym, ostrym brzmieniem grupy i ryczącym wokalem Johnatana „JDevila” Davis’a.

Tribute to Korn pozwoli nam poczuć tę energię, którą dostarczają utwory Korna. Skąd ta pewność? Na scenie pojawią się wyłącznie profesjonaliści  — tribute band tworzyć będą trójmiejscy muzycy, którzy występowali już w Wydziale Remontowym przy okazji promocji swoich kapel. A będą to:

Michał Gabryelczyk – wokal (Chassis)

Piotr Orzechowski – wokal (Loko)

Dariusz Feluś – gitara, wokal (Sculptures)

Michał Sacharczuk – gitara (Hear The Hope)

Rafał Cyrocki – bass (Hear The Hope)

Paweł Świniarski – perkusja (Splif)

Gościnnie:

Piotr Gibner – wokal (Moose The Tramp, Proghma-C)

Koncert rozpoczyna się o godzinie 21.30. Wejście kosztuje 15 złotych. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *