Noworoczna zamiana czyli SWAP na Uniwersytecie

swap Porządki nie muszą kojarzyć się głównie z wiosną. Wraz z początkiem nowego roku warto przejrzeć swoją szafę, ewentualnie pozbyć się nietrafionych prezentów. W zamian otrzymać coś co dla nas będzie ideałem i hitem tego roku. Już 14 stycznia zapraszamy na wymianę ubrań i akcesoriów, która odbędzie się na Wydziale Nauk Społecznych.

Swap party –to wydarzenie, którego celem jest bezgotówkowa wymiana towarów, głównie odzieży, szalików, akcesoriów. Każdy będzie mógł przynieść kilka swoich rzeczy i zamienić je na inne, jeśli znajdzie coś co go zainteresuje.
To akcja skierowana zarówno do pań, jak i panów – mówi Paulina Zajączkowska, jedna z organizatorek wydarzenia – Oprócz ubrań można będzie przynosić też dodatki: torebki czy biżuterię – dodaje.
Po przerwie świątecznej można więc przejrzeć swoją garderobę, wyciągnąć to, co w niej zalega i zrobić miejsce na swapowe zdobycze. Organizatorami imprezy są studenci socjologii, którzy w ten sposób chcą zaliczyć przedmiot „Zarządzanie projektami społecznymi”.
Liczymy więc na studencką solidarność – uśmiecha się Paulina. – A co za tym idzie udział w akcji studentów zarówno naszego, jak i innych wydziałów.

Zapraszamy w najbliższą środę 14 stycznia w godzinach od 10.00 do 12.30, sala 341 na Wydział Nauk Społecznych i do wzięcia udziału w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/409707115852249/?fref=ts, gdzie będą umieszczane najświeższe informacje. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 4 =