Wydział Remontowy zaprasza na Moose The Tramp

zdj. Wydział remontowy O sylwestrowych szaleństwach już dawno nikt z nas nie pamięta. Trzeba więc znaleźć kolejną okazję do tego, aby opuścić ciepłe mieszkanie wieczorową porą. Ułatwi nam to zdecydowanie koncert Moose The Tramp, który odbędzie się już w ten piątek, 9 stycznia. Tego samego wieczoru wystąpią również Czarne Kwiaty. A wszystko to w Wydziale Remontowym w Gdańsku.

Moose The Tramp to energiczny kwintet, który powstał w 2011 roku. Na początku zespół tworzyli grający na gitarze wokalista Jakub Leonowicz oraz gitarzysta Bartosz Nosewicz. Później dołączyli perkusista Arek Wądołowski, basista Jakub Michalak i wokalista Piotr Gibner. Ich muzyka jest wciągająca, intrygująca, energetyzująca i jednocześnie refleksyjna. Ocierają się o różne gatunki muzyczne ich brzmienia to szeroko pojęty rock, grunge czy też folk. Zespół podczas koncertu zaprezentuje premierowy pokaz z nowego wideoklipu „Dance (As You Are)”.

Zespół Czarne kwiaty powstał w 2007 roku. Jak sami o sobie piszą, ciężko jest im się wpasować w sztywne ramy gatunku muzycznego, czerpią z tego co ich otacza. Są przedstawicielami nowej fali czy też art rocku. Ostatni ich materiał muzyczny  został nagrany z wykorzystaniem tekstów z pierwszej kapeli Jacka Klińskiego oraz Grzegorza Ciechowskiego.Warto poświęcić im chwilę oraz sprawdzić na żywo podczas koncertu.

Zajrzyjcie do Wydziału Remontowego 9 stycznia, o godzinie 20.00. Bilety kosztują 15 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 2 =