Najciekawsze propozycje sylwestrowe

1c1Nie masz jeszcze planów na sylwestrową noc? Spokojnie, nie pozwolimy Ci spędzić jej przez telewizorem! Przygotowaliśmy specjalny przegląd najciekawszych trójmiejskich imprez kończących 2014 rok. W końcu w ten kolejny najlepiej wejść tanecznym krokiem.

GDAŃSK

Wielbicielom stylu pin – up powinna przypaść do gustu propozycja klubu Bunkier. Ta noc zostanie zdominowana przez kobiety z czerwonymi ustami, ubrane w rozkloszowane sukienki, którym towarzyszyć będą zacni dżentelmeni w garniturach. Rezerwacja miejsc siedzących niestety została zakończona, ale wejściówki będą jeszcze dostępne przy wejściu od godziny 21.00. Przebrani płacą 10 zł, ci którzy preferują zwykłe, eleganckie stroje, 20 zł.

Odpowiednie stroje obowiązują również w Cafe Absinthe, który organizuje imprezę pod hasłem ,,Towarzystwo taneczne w Wolnym Mieście Gdańsk”. Nawiązuje to do czasów, gdy w Wolnym Mieście działały organizacje zrzeszające i integrujące jego mieszkańców. Prawdziwa podróż w czasie. Jej koszt? 50 zł (miejsce siedzące, w cenę wliczone 18 zł do wydania w barze do 21.30) lub 30 zł ( miejsce stojące, w cenę wliczone 13 zł do wydania w barze do 21.30)

Idealną propozycją dla największych imprezowiczów jest sylwester w Coolturze. Nie dość, że wejście darmowe, o północy również darmowy szampan, to jeszcze najlepsza muzyka i after party rozpoczynające się o 5.00, które nikt nie wie, do której potrwa. Opcja dla prawdziwych weteranów. Kto wytrwa?

Cafe Szafa wraca natomiast do starych, dobrych czasów i oferuje dyskotekę szkolną, tyle że bez nauczycieli i z alkoholem. Powrót do przeszłości w ulepszonej wersji. Dodatkowo, przez całą noc na stołach będą gościć ciepłe posiłki i przekąski. Miejsca rezerwować można jedynie osobiście. Cena – miejsce stojące 55 zł, miejsce siedzące 69 zł.

SOPOT2c

W typowo polski klimat wprowadzi wszystkich Sfinks700, który organizuje PSL – Polski Sylwester Ludowy. Nie zabraknie ani alkoholu spod lady ani tradycyjnego bufetu z równie tradycyjnym posiłkiem. Każdy, od aktywisty, milicjanta, po robotnika, jest mile widziany. Zaproszenia w cenie 69 zł, zawierające dwie kartki na alkohol, lampkę szampana oraz bufet, jeszcze dostępne. Komitet serdecznie poleca i zaprasza.

W noc sylwestrową Mewą Towarzyską zawładnie klimat hippisowski, a serca imprezowiczów wypełnią pokój i miłość. Alkoholu oczywiście nie zabraknie (przed północą każdy otrzyma BUTELKĘ trunku), między 21 a 22 bar będzie otwarty, a o to by nikomu nie doskwierał głód zadba Slow Burger. Miejsce stojące – 140 zł, miejsce siedzące – 160 zł (ostatnie bilety).

Wszystkich fanów czarnych brzmień, hip hopu, funku i soulu powinna zainteresować propozycja klubu Ego. O najlepsze dźwięki zadbają Dj Chill oraz Mc Davinci Jones z USA. Jedynie takie wydarzenie w Trójmieście.

Alien Party w Czarnej Wołdze to opcja dla tych, którzy choć na jedną noc chcą przenieść się w inną przestrzeń. Bycie zwykłym Ziemianinem odkładamy na później. Wejściówka w cenie 60 zł zawiera powitalnego drinka/piwo, kieliszek szampana o północy oraz ciepły posiłek. Przebranie obowiązkowe.

3cGDYNIA

Pub Kandelabry przygotował propozycję dla wszystkich pasjonatów kina – sylwester filmowy. Przebrania i charakteryzacje są mile widziane. W końcu to sama przyjemność wcielić się w ukochanego bohatera z wielkiego ekranu. Za 120 zł od osoby oferowane są: 0,5 litra wódki na parę, 0,5 litra napojów na osobę, lampka szampana oraz jedzenie. Wszystko oczywiście w filmowym klimacie.

W gdyńskich propozycjach imprezowych nie może również zabraknąć Sylwestrowego Rejsu Przebojów, czyli koncertu organizowanego i emitowanego na żywo przez telewizję Polsat. Na Skwerze Kościuszki wystąpią m. in. Ewa Farna, Enej, Sylwia Grzeszczak, Kamil Bednarek oraz uczestnicy hitowego programu stacji, ,,Twoja twarz brzmi znajomo”. Jeśli więc masz ochotę spędzić ostatnią noc roku w plenerze, wśród największych gwiazd, ta opcja na pewno cię zainteresuje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć − osiem =