Rozwój, doświadczenie, integracja

Medionalia_plakatJuż 23 listopada rusza kolejna edycja Medionaliów, czyli Ogólnopolska Konferencja dla dziennikarzy studenckich. Wszystkich zainteresowanych szeroko pojętym dziennikarstwem i mediami zapraszamy na Politechnikę Gdańską.

Konferencja odbywa się od 2010 roku. Jest to okazja dla studentów na skorzystanie z porad i doświadczenia ekspertów. Każdego roku tematyka jest dobrana tak, aby była zgodna z kierunkiem rozwoju nowych mediów i zainteresowaniami młodych dziennikarzy. Studenci będą mogli uczestniczyć w licznych debatach, warsztatach i seminariach. Tegoroczne tematy dotyczyć będą m.in. przyszłości dziennikarstwa, etyki dziennikarskiej oraz  różnic między dziennikarzem a blogerem.

Organizatorzy zachęcają do udziału nie tylko osoby na studiach dziennikarskich czy polonistycznych. Każdy zainteresowany, który posiada  pasję i lekkie pióro może wziąć udział w warsztatach. W tym roku organizatorzy zaprosili m.in. Dorotę Abramowicz, Jana Błaszkowskiego z TVN oraz Macieja Moskwę, którzy pierwszego dnia poprowadzą debatę na temat przyszłości mediów. Ponadto studenci będą mieli okazję uczestniczyć w seminariach prowadzonych przez Włodzimierza Machnikowskiego z Radia Gdańsk, Wojciecha Borosa (Kwartalnik Artystyczny „Bliza”). Na uczestników czekają spotkania z medioznawcą Janem Kreftem, Dominikiem Wernerem z Gazety Wyborczej, czy Wojciechem Sulecińskim.

Więcej informacji i pełen program konferencji znajdziecie na: http://medionalia.pl/

Polecamy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + osiem =