Koncert na Raz, Dwa, Trzy!

RazDwaTrzySopocki klub Scena szykuje prawdziwą ucztę dla ucha i ducha. W piątek 22 listopada zagra tam zespół Raz Dwa Trzy. Jeśli nie masz planów na ten wieczór zapisz wydarzenie w kalendarzu, jeśli masz – zmień je. Zapowiada się magiczny koncert, którego nie można przegapić.

Raz Dwa Trzy to czołowa polska formacja, grająca piosenkę poetycką, autorską. Już od ponad 20 lat z powodzeniem działają na polskim rynku. Swój sukces grupa zawdzięcza mądrym, niebanalnym tekstom, ale także warstwie muzycznej. W instrumentarium zespołu zajdziemy m.in. akordeon, klarnet, kontrabas.

Adam Nowak, wokalista i autor większości utworów grupy pisze i śpiewa o sprawach ważnych. Robi to jednak w taki sposób, że muzyka Raz Dwa Trzy jest uniwersalna, trafia do każdego. Skłania przy tym do refleksji.

Kapela może poszczycić się nagrodami, tysiącami sprzedanych albumów oraz nominacjami do Fryderyków. W ich repertuarze znajdziemy takie utwory jak: „Trudno nie wierzyć w nic”, „Czarna Inez”, „Jutro możemy być szczęśliwi”. Wykonują także piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Co zagrają w piątek w Sopocie?

Występ zespołu Raz Dwa Trzy rozpocznie się o 22, wejście do klubu możliwe będzie już od godziny 20. Bilety na wydarzenie dostępne są na stronach: biletomat.pl, muno.pl, eventim.pl oraz w sklepach Media Markt, Saturn i salonach Empik.

Cena wejściówki: 48 złotych w pierwszej puli.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × trzy =