IT Academic Day

cover-616x308Już 3 grudnia, na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego, odbędzie się dziewiąta edycja konferencji IT Academic Day.

Udział w wydarzeniu daje ogromną szansę na zdobycie wiedzy i umiejętności przydatnych w rozwoju kariery na rynku technologicznym.

Podczas konferencji będziecie mogli uzyskać aktualną wiedzę, dotyczącą programowania z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Poruszane zostaną kwestie: wzorców projektowych, aplikacji mobilnych i webowych oraz ich bezpieczeństwo. Jak zapowiadają organizatorzy nie zabraknie również inspirujących historii, możliwości nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń a także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Uczestnicy będą mogli pograć na zestawach Xbox z kontrolerami Kinect oraz sprawdzić w działaniu tablety i telefony z systemami Microsoft.

Goście będą mieli również okazję osobiście porozmawiać z przedstawicielami czołowych firm IT w Trójmieście: PGS Software, Polskapress, Goyello, Sii, Bank Pekao oraz Przedstawicielami Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, którzy przedstawią swoje ofertę – Strefa Startup Gdynia.

Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Koło Naukowe KOLOR. NET, zrzeszające ambitnych studentów UG chcących poszerzać swoją wiedzę z dziedziny technologii. Grupa współpracuje ściśle z firmą Microsoft.

Aby wziąć udział w konferencji wymagana jest bezpłatna rejestracja na portalu Codeguru: http://bit.ly/ITAD_UG2014

Na uczestników czekają nagrody! Konferencja rozpoczyna się o 8.30.

Więcej informacji na stronie: http://kolor.org.pl/ITAD2014/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + trzy =