[KONKURS] „Moizm” Tomka Makowieckiego w Kwadratowej

makowieckiFani elektronicznego grania i ambitnego popu nie będą długo się zastanawiać czy przyjść na tę imprezę. Tomek Makowiecki zagra w Gdańsku! Koncert w Kwadratowej już w niedzielę, 23 listopada.

Tomek Makowiecki zadebiutował w 2002 roku płytą „Makowiecki Band”. Od tamtej pory zyskał miano z jednej strony niepoprawnego rockowego romantyka, z drugiej – gwiazdy programu Idol. Coraz większą popularność przynosiły mu albumy „Piosenki na nie” (2005) i „Ostatnie wspólne zdjęcie” (2007). Dopiero najnowszy krążek – „Moizm” (2013) pokazał nowe muzyczne oblicze Tomka i jego miłość do instrumentów klawiszowych. Elektroniczne, klubowo-chilloutowe brzmienie stało się i zaskoczeniem dla fanów, i strzałem w dziesiątkę dla samego artysty.

W Kwadratowej band Tomka zagra w składzie: Kuba Staruszkiewicz (Maria Peszek, wcześniej Pink Freud)- automaty perkusyjne, Patryk Stawiński (Maria Peszek, Homosapiens)- bas, syntezator i Olek Świerkot (Dawid Podsiadło, Miss Polski, współproducent ostatniej płyty Ani Dąbrowskiej)- gitara.

Koncert odbędzie się 23 listopada o 19.00. Bilety kosztują 30 zł w przedsprzedaży i 35 zł dniu koncertu. Można je nabyć w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10:00-15:00 (od 29.10), w punktach sprzedaży eventim (Empik, Media Markt, Saturn) i on-line (www.eventim.pl).

WAŻNE! Przed wejściem do klubu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości. Wstęp dla osób niepełnoletnich wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

Jeśli chcecie wybrać się na ten koncert, mamy dla Was dobrą wiadomość. Możecie wygrać u nas podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Szczegółów szukajcie na naszym Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + 9 =