[KONKURS] Natalia Przybysz podładuje SPATiF

płytaNatalia Przybysz, najczarniejsza z polskich wokalistek, lada moment wyda nowy album zatytułowany „Prąd”. Z premierowym materiałem pojawi się już 19 listopada w sopockim klubie SPATiF. Mamy dla Was podwójny bilet na to niecodzienne wydarzenie!

Czwarta solowa płyta Natalii Przybysz pojawi się na rynku 17 listopada. Mimo że minęło trochę ponad rok od wydania poprzedniego krążka Natu „Kozmic Blues Tribute to Janis Joplin” to fani z niecierpliwością wyczekują świeżego materiału. Świadczy o tym bardzo duża popularność singla „Miód” promującego nową płytę, który w pierwszym tygodniu od premiery obejrzało 80 000 osób!

 

Punktem wyjścia do stworzenia nowego albumu był utwór „Niebieski”, który znalazł się na poprzednim długogrającym krążku. Artystka na nowej płycie chciała nadal pozostać w stylistyce, w którą wtopiła się przy „Kozmic Blues”. – Spotkanie z piosenkami Janis dało mi szansę doświadczenia żywiołu ognia, którego nie chcę już nigdy utracić. Zrozumiałam, że chcę śpiewać o trudnych stronach życia, że prawda ma moc. Piosenki, które teraz piszę są bardzo osobiste, czasem nawet dramatyczne, pisane pod wpływem silnych przeżyć i refleksji – mówi Natalia Przybysz, która jest też autorką wszystkich tekstów do nowej płyty. Producentem i współkompozytorem większości piosenek jest Jurek Zagórki, gitarzysta zespołu.

Na nowym albumie usłyszymy m.in. piosenki Czesława Niemena i Miry Kubasińskiej.

Koncert w sopockim SPATiF-ie odbędzie się w składzie:
Natalia Przybysz – wokal,
Jurek Zagórski – gitara,
Mateusz Waśkiewicz – gitara,
Filip Jurczyszyn – bas,
Hubert Zemler – perkusja.

Facebookowa strona wydarzenia tutaj.

Bilety w cenie 40 zł są dostępne na stronie: http://tickets.soundrive.pl/pl/event/107.
Koncert rozpocznie się o godzinie 21.00.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert Natu w SPATiF-ie należy, w komentarzu pod facebookowym postem (znajdziecie go tutaj), podać nazwy dwóch składów, w których Natalia występowała wraz ze swoją siostrą Pauliną. Szczegóły znajdziecie tutaj. Zwycięzcę ogłosimy 18.11.2014 r. o godz. 21.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × dwa =