[KONKURS] Rebeka rozrusza Sfinksa

RebekaWielbicieli niebanalnej rodzimej elektroniki z pewnością ucieszy fakt, że projekt Rebeka w listopadzie startuje z trasą BREATH, promującą nową epkę o tym samym tytule. Sopocki klub Sfinks700 będzie ich gościł w najbliższą sobotę (29 listopada). Nie może was tam zabraknąć!

Rebeka powstała w 2008 roku w Poznaniu z inicjatywy Iwony Skwarek. Dwa lata później skład uzupełnił Bartosz Szczęsny, znany między innymi z projektu Kamp! Oboje dość szybko poczuli podobne muzyczne wibracje, które zaowocowały epką „Fail” wydaną w 2011 roku pod szyldem Brennnessel. Rok później, tym razem dla Discotexas, wyszła epka „Stars”.

Oba dema narobiły sporo szumu i wywołały ogromny apetyt, tak u krytyków, jak i u słuchaczy, którzy nie mogli doczekać się debiutanckiej płyty projektu. Na sklepowych półkach „Hellada” pojawiła się w maju 2013 roku. Sami twórcy mówią o niej: Ta płyta ma brud, piękno, emocje i piosenki. To istota Rebeki. Album docenili dziennikarze związani z Agorą, którzy wybrali go jako najlepszy krążek w 2013 roku.

Rebeka promowała „Helladę” na największych polskich festiwalach z Open’erem, Burn Selectorem i Free Form Festivalem na czele. Koncertowała także poza granicami naszego kraju między innymi we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Obecnie projekt skupia się na wydaniu kolejnej epki zatytułowanej „BREATH”. W związku z tym Rebeka cały listopad spędzi w trasie po Polsce. W Trójmieście pojawi się w sopockim klubie Sfinks700. Przygotujcie się na wieczór wypełniony niebanalną elektroniką.

UWAGA!

Koncert Rebeki w sopockim klubie Sfinks700 został przełożony. Oficjalny profil projektu na Facebooku informuje: Kochani! Z powodów od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni przenieść SOPOCKI koncert z czwartku 6.11 na sobotę 29.11! Przepraszamy Was bardzo (naprawdę bardzo!) za kłopot i mamy gorącą nadzieję, że się widzimy! Zakupione bilety zachowują ważność. 
DOORS: 19:00
START: 20:00

Bilety na koncert w przedsprzedaży kosztują 25 zł i możecie je nabyć TUTAJ. W dniu koncertu wejściówki kupicie w cenie 30 zł.

START: 29 listopada (sobota), godz. 20.00

MIEJSCE: Sfinks700, Sopot, ul. Mamuszki 1

Polecamy!

A my przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać PODWÓJNE ZAPROSZENIE na koncert! Napiszcie w komentarzu, dlaczego to Wy powinniście wygrać bilety. Nagrodzony zostanie autor najciekawszej wypowiedzi. Macie czas do czwartku, 27 listopada do 20.00. Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 8 =