[KONKURS] Rebeka rozrusza Sfinksa

RebekaWielbicieli niebanalnej rodzimej elektroniki z pewnością ucieszy fakt, że projekt Rebeka w listopadzie startuje z trasą BREATH, promującą nową epkę o tym samym tytule. Sopocki klub Sfinks700 będzie ich gościł w najbliższą sobotę (29 listopada). Nie może was tam zabraknąć!

Rebeka powstała w 2008 roku w Poznaniu z inicjatywy Iwony Skwarek. Dwa lata później skład uzupełnił Bartosz Szczęsny, znany między innymi z projektu Kamp! Oboje dość szybko poczuli podobne muzyczne wibracje, które zaowocowały epką „Fail” wydaną w 2011 roku pod szyldem Brennnessel. Rok później, tym razem dla Discotexas, wyszła epka „Stars”.

Oba dema narobiły sporo szumu i wywołały ogromny apetyt, tak u krytyków, jak i u słuchaczy, którzy nie mogli doczekać się debiutanckiej płyty projektu. Na sklepowych półkach „Hellada” pojawiła się w maju 2013 roku. Sami twórcy mówią o niej: Ta płyta ma brud, piękno, emocje i piosenki. To istota Rebeki. Album docenili dziennikarze związani z Agorą, którzy wybrali go jako najlepszy krążek w 2013 roku.

Rebeka promowała „Helladę” na największych polskich festiwalach z Open’erem, Burn Selectorem i Free Form Festivalem na czele. Koncertowała także poza granicami naszego kraju między innymi we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Obecnie projekt skupia się na wydaniu kolejnej epki zatytułowanej „BREATH”. W związku z tym Rebeka cały listopad spędzi w trasie po Polsce. W Trójmieście pojawi się w sopockim klubie Sfinks700. Przygotujcie się na wieczór wypełniony niebanalną elektroniką.

UWAGA!

Koncert Rebeki w sopockim klubie Sfinks700 został przełożony. Oficjalny profil projektu na Facebooku informuje: Kochani! Z powodów od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni przenieść SOPOCKI koncert z czwartku 6.11 na sobotę 29.11! Przepraszamy Was bardzo (naprawdę bardzo!) za kłopot i mamy gorącą nadzieję, że się widzimy! Zakupione bilety zachowują ważność. 
DOORS: 19:00
START: 20:00

Bilety na koncert w przedsprzedaży kosztują 25 zł i możecie je nabyć TUTAJ. W dniu koncertu wejściówki kupicie w cenie 30 zł.

START: 29 listopada (sobota), godz. 20.00

MIEJSCE: Sfinks700, Sopot, ul. Mamuszki 1

Polecamy!

A my przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać PODWÓJNE ZAPROSZENIE na koncert! Napiszcie w komentarzu, dlaczego to Wy powinniście wygrać bilety. Nagrodzony zostanie autor najciekawszej wypowiedzi. Macie czas do czwartku, 27 listopada do 20.00. Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *