Czerwone Papryczki rozgrzeją Wydział Remontowy!

10455100_701378426599290_7400370770249138063_nKolejny piątkowy wieczór (7 listopada) upłynie w Wydziale Remontowym przy muzyce coverowej. Tym razem czeka nas Tribute to Red Hot Chili Peppers. Kto nie zna tej elektryzującej, kalifornijskiej grupy, której muzyka porywa do śpiewu fanów ze Starego i Nowego Kontynentu? Utwory formacji zaaranżuje zespół Monkey Funks.

Od momentu wydania albumu „Blood Sugar Sex Milk” grupa Red Hot Chili Peppers cieszy się niesłabnącą popularnością w środowisku muzyki rockowej oraz uznaniem ze strony krytyków. Trudno się temu dziwić – na przestrzeni kolejnych lat działalności grupy, w jej skład wchodzili znani i utalentowani artyści. Mowa tu między innymi o byłych gitarzystach: Dave’ie Navaro oraz, szczególnie uwielbianym przez słuchaczy, Johnie Frusciante.

W obecnym składzie zespołu pozostaje dwóch jego założycieli . Są to jedni z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych artystów, wokalista Anthony Kiedis i wybitny basista Michael “Flea” Balzary. Obaj panowie to wulkany energii, które eksplodują na każdym koncercie, i w każdym klipie Red Hot Chili Peppers. To właśnie dzięki tej niespotykanej charyzmie muzyków zespół stał się tak rozpoznawalny oraz zdobył takie nagrody, jak prestiżowa Grammy.

Odpowiedzialnymi za atmosferę piątkowego tribute będą członkowie składu Monkey Funks:

Glennskii Meyer – wokal

Michał Saidowski – gitara, wokal

Krzysztof Stachura (gitara)

Michał Szumiejko (bass)

Michał Młyniec (perkusja)

Jeśli chcecie spróbować muzyki z repertuaru pikantnych czerwonych papryczek, które doprowadzają publiczność do wrzenia – ZAPRASZAMY!

Miejsce: Wydział Remontowy

Data: 7.11

Godzina: 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − trzy =