20-lecie twórczości Justyny Steczkowskiej

justyna steczkowskaJuż 6 listopada w Filharmonii Bałtyckiej rozbrzmieją czarujące, niezwykłe, hipnotyzujące utwory. Tego wieczoru 20-lecie pracy artystycznej obchodzić będzie Justyna Steczkowska. Artystka zabierze przybyłych w podróż po swoich starszych jak i nowszych utworach.

Justyna Steczkowska od wielu lat zachwyca i uwodzi polską publiczność swoim głosem i wdziękiem. Jej utwory są wypełnione po brzegi emocjami i są kierowane dla ludzi, którzy od muzyki oczekują czegoś więcej. Od 20 lat zjednuje sobie coraz większą liczbę fanów dzięki dużej różnorodności w swej twórczości. Artystka może się pochwalić delikatną, ciepła barwą i czteroaktową skalą głosu.

Jubileuszowy koncert w Filharmonii Bałtyckiej jest częścią trasy „Magia trwa”. Publiczność czeka jeszcze więcej emocji, gdyż artystka zaskoczy nie tylko nowymi aranżacjami swoich kompozycji, lecz i efektownymi wizualizacjami. Oprócz znanych i klasycznych utworów, Justyna Steczkowska zaśpiewa gdańskiej publiczności po raz pierwszy piosenki z najnowszej płyty, której premiera nadejdzie tej jesieni.

Część dochodu z koncertu zostanie przekazana na Fundusz Dzieci Osieroconych prowadzony przez Fundację Hospicyjną. Zachęcamy do licznego przybycia i wsparcia tej inicjatywy. Odbędzie się również zabawa fantowa.

Gala jubileuszowa rozpocznie się o godzinie 20.00 w Filharmonii Bałtyckiej przy ulicy Ołowianka 1. Bilety w cenie od 55 – 120 zł, do nabycia na stronie www.ebilet.pl

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *