Alternatywa na czwartkowy wieczór – Daniel Spaleniak w SPATiFie

Daniel SpanielakW czwartek, 6 listopada Sopot rozbrzmi niskim i głębokim głosem Daniela Spaleniaka. Jeżeli lubicie popaść w wieczorną melancholię i zwyczajnie posłuchać dobrej muzyki, to tego dnia SPATiF będzie odpowiednim miejscem dla was.

Historia kariery Daniela Spaleniaka jest wyjątkowo dynamiczna. Zadebiutował w 2014 roku albumem „Dreamers”, który tak spodobał się krytykom, że artystę od razu zaproszono na tegoroczne prestiżowe festiwale. Zasilił krąg wykonawców Open’er Festival, Tatarak Festival, Halfway Festival i Soundrive Fest. Warto wspomnieć, że wydawcą wspomnianej płyty jest Antena Krzyku, czyli wytwórnia m.in. Hey i Lao Che. Gdy festiwalowe emocje opadły, Spaleniak postanowił pokazać swój materiał w nowej odsłonie, zapraszając do współpracy gitarzystów Tomasza Kerbera, Piotra Urbańskiego oraz perkusistę, Jakuba Sochackiego. W takim też składzie wystąpi w sopockim SPATiFie.

Nastrojowa, eteryczna, a jednocześnie niepokojąca – to określenia opisujące muzykę Daniela Spaleniaka. Kompozycje z pogranicza folku i americany zapadną wam na długo w pamięci.

Kiedy? Czwartek 6 listopada 2014 roku o godzinie 21.00.

Gdzie? W klubie SPATiF przy ulicy Monte Cassino 54 w Sopocie.

Za ile? WSTĘP DARMOWY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *