[KONKURS] Tricky odwiedzi B90

Tricky B90W B90 rozchodzić się będą tym razem mroczne teksty, szepczący śpiew i hipnotyczna muzyka. Do klubu zawita Tricky. Legenda trip-hopu zagra w Gdańsku 29 października.

Adrian Thaws, czyli właśnie Tricky to pochodzący z Bristolu w Anglii wokalista, kompozytor, producent i aktor, ale szerokiej publiczności dał się poznać przeze wszystkim z bycia wokalistą formacji Massive Attack. To właśnie z jej muzykami nagrał tak charakterystyczne dla gatunku płyty – „Blue Lines” i „Protection”. Tricky współpracował z takimi gwiazdami, jak PJ Harvey, Anthonym Kiedisem i Johnem Frusciantem, Cyndi Lauper, Alanis Morrisette czy Björk.

Solową karierę rozpoczął w 1995 roku, sukcesem albumu „Maxinquaye”. Dziś ma na koncie dziesięć studyjnych płyt, a rok 2014 zaowocował najnowszą, pt. „Adrian Thaws”. I właśnie ten album promuje jego jesienna trasa koncertowa, podczas której odwiedzi Polskę. W Gdańsku supportować go będzie trójmiejska formacja Bubble Chamber.

Koncert w B90 odbędzie się w środę, 29 października o 20.00 (klub otwarty od 18.00). Bilety do 28 października kosztują 100 zł, w dniu koncertu natomiast – 115 zł, a można je nabyć w stałych punktach sprzedaży B90 i poprzez Soundrive Tickets i Biletomat.

A my mamy do rozdania dwa pojedyncze bilety dla naszych czytelników! Szczegółów konkursu szukajcie na naszym profilu na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *