[KONKURS] Tricky odwiedzi B90

Tricky B90W B90 rozchodzić się będą tym razem mroczne teksty, szepczący śpiew i hipnotyczna muzyka. Do klubu zawita Tricky. Legenda trip-hopu zagra w Gdańsku 29 października.

Adrian Thaws, czyli właśnie Tricky to pochodzący z Bristolu w Anglii wokalista, kompozytor, producent i aktor, ale szerokiej publiczności dał się poznać przeze wszystkim z bycia wokalistą formacji Massive Attack. To właśnie z jej muzykami nagrał tak charakterystyczne dla gatunku płyty – „Blue Lines” i „Protection”. Tricky współpracował z takimi gwiazdami, jak PJ Harvey, Anthonym Kiedisem i Johnem Frusciantem, Cyndi Lauper, Alanis Morrisette czy Björk.

Solową karierę rozpoczął w 1995 roku, sukcesem albumu „Maxinquaye”. Dziś ma na koncie dziesięć studyjnych płyt, a rok 2014 zaowocował najnowszą, pt. „Adrian Thaws”. I właśnie ten album promuje jego jesienna trasa koncertowa, podczas której odwiedzi Polskę. W Gdańsku supportować go będzie trójmiejska formacja Bubble Chamber.

Koncert w B90 odbędzie się w środę, 29 października o 20.00 (klub otwarty od 18.00). Bilety do 28 października kosztują 100 zł, w dniu koncertu natomiast – 115 zł, a można je nabyć w stałych punktach sprzedaży B90 i poprzez Soundrive Tickets i Biletomat.

A my mamy do rozdania dwa pojedyncze bilety dla naszych czytelników! Szczegółów konkursu szukajcie na naszym profilu na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *