Tribute to Arctic Monkeys w Wydziale Remontowym

10375142_693378280732638_2381617552556723322_nMacie ochotę na dawkę dobrej, klimatycznej muzyki? A może chce pobujać się w rytmie indie rocka? Już 24 października będzie to możliwe, bowiem zapraszamy was do Wydziału Remontowego na Tribute to Arctic Monkeys! Cover band wieczoru zadba o pozytywny nastrój i konkretną dawkę alternatywnego grania. Zaopatrzcie się w wygodne buty oraz wielki uśmiech i… ruszajcie podbijać parkiet!

Brytyjska grupa Arctic Monkeys cieszy się niemałym uznaniem w kręgach muzyki alternatywnej. Nie jest to niczym zaskakującym – zespół zdobył popularność, promując swoje kawałki za pośrednictwem internetu.

7065008235_8ec67cb2c5_z (1)

fot. Paloma Martins

Tak zaczęła się międzynarodowa kariera składu, którego utwór „Do I Wanna Know” został niekwestionowanym przebojem tegorocznych wakacji. To jednak nie jedyna piosenka w dorobku muzyków, którą warto sobie odświeżyć przed piątkowym koncertem. Usłyszmy też takie numery, jak „R U Mine” czy „Why’d You Only Call Me When You’re Right”, które znają nie tylko zagorzali fani arktycznych małp, ale i wszyscy entuzjaści rocka.

W piątkowy wieczór coverować Arctic Monkeys będą:
Maksymilian Mróz – Wokal/Gitara
Daniel Ogorzałek – Perkusja
Piotr Emeschajmer – Bas
Kacper Emeschajmer – Gitara

Zapraszamy raz jeszcze! Pozwólcie ponieść się muzyce i, jak śpiewa Alex Turner – Get on your dancing shoes!

Miejsce: Wydział Remontowy

Start: 21:00