TARG Śniadaniowy w zimowej odsłonie

 Targ Sniadaniowy Gdansk Opera BaltyckaTarg Śniadaniowy w Trójmieście zamknął sezon letni. Wspólne weekendowe śniadania w Sopocie i w Gdańsku cieszyły się wielkim zainteresowaniem mieszkańców i turystów. Ci, którzy przyzwyczaili się do weekendowej porcji smakołyków, mogą być spokojni – od października inicjatywa przenosi się pod dach.

Inauguracja sezonu jesienno-zimowego Targu Śniadaniowego odbędzie się już w sobotę 11 października w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Tego dnia już będzie można zrobić zakupy i napić się aromatycznej kawy, zjeść porcję pysznej jajecznicy czy hummus z ciepłą pitą. Ale to nie wszystko, bo na otwarcie otwarcie Targu w Operze organizatorzy przewidzieli wiele dodatkowych atrakcji, a na pierwszych gości będą czekały niespodzianki.

Targ Śniadaniowy w Sopocie rusza tydzień później, w niedzielę 19 października. Jego zimowa lokalizacja znajduje się w sąsiedztwie miejsca, gdzie odbywał się latem, w Zespole Szkół Handlowych, vis a vis Urzędu Miasta. Od sezonu zimowego Targ w Sopocie będzie działał w każdą niedzielę, zaś w soboty będziemy spotykać się w Gdańsku uczula jeden z organizatorów, Tomasz Skowroński. Należy również pamiętać, że zmieniają się godziny trwania Targu, który otwiera swe podwoje dla odwiedzających od 9:00 do 15:00.

Targ Śniadaniowy w sezonie zimowym to nie tylko jedzenie i zakupy, ale również wiele innych atrakcji. Jak twierdzi Anna Włodarczyk, jedna z organizatorek Targu śniadaniowego, zimą będzie wiele dodatkowych zajęć. Będą odbywały się pokazy kulinarne oraz zostanie rozbudowana oferta warsztatów dla najmłodszych, takich jak zajęcia rysunkowe, wspólne czytanie książek czy zabawy językowe lub krawieckie.

Targ Śniadaniowy pod dachem będzie działał do końca kwietnia 2015 roku. Szczegółowe informacje na temat wydarzeń znajdują się na fanpage Targu.

Zapraszamy na Targ Śniadaniowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *