Jesienna Nuda Pod Nóż w Żaku

1312315__kr

Od lat impreza Jesienna Nuda Pod Nóż otwiera sezon w gdańskim Klubie Żak. Między 10 a 12 października będziecie mieli okazję wziąć udział m. in. w premierowych koncertach zespołów Kristen, Wilga i Drekoty.

Jesienna Nuda Pod Nóż to propozycja Klubu Żak na spędzanie październikowych wieczorów na koncertach. Na początek (10 października) wystąpi jeden z najciekawszych polskich zespołów gitarowych Kristen oraz Wilga, w którym muzycy łączą brzmienie gitar, perkusji i subtelnej elektroniki, tworząc pomysłowe i chwytliwe kompozycje.

Dzień drugi należeć będzie do zespołu Drekoty. Grupa została założona w 2011 roku przez perkusistkę Olę Rzepkę, którą obecnie współtworzy z Natalią Pikułą oraz Olgą Czech. Drekoty poruszają się poza jakąkolwiek systematyką gatunkową. Bazowe instrumentarium zespołu to perkusja, klawisze i trzy przeplatające się wokale.

Wisienką na torcie będzie spektakl Krzysztofa Leona Dziemaszkiewicza – AD, który premiera była na tegorocznym Gdańskim Festiwalu Tańca.

Bilety w cenach 8 – 35 zł.

Dla studentów I roku Żak przygotował atrakcyjne zniżki!

Więcej informacji i pełen  program znajdziecie tutaj.