[KONKURS] Nabierz ocHOTy na imprezę!

HOT10 tysięcy studentów, 12 klubów, 1 bilet. Co to takiego? Ósma edycja Hiper Otrzęsin Trójmiasta, która odbędzie się już 16 października, start w Sopocie o godzinie 21.00.

HOT to największa studencka impreza organizowana na Pomorzu. Skierowana jest przede wszystkim do żaków pierwszego roku, którzy w ciągu jednej nocy mogą wziąć udział w międzyuczelnianej integracji. Tegoroczna edycja HOT-u obejmuje 12 klubów w okolicach słynnego sopockiego Monciaka. Bilet nie tylko umożliwia wejście do lokali, ale także uprawnia do zniżek przy zakupie alkoholi w barach. Organizatorzy przygotowali na ten wieczór mnóstwo dodatkowych atrakcji, m.in Live Act – Tomek Torres (Drums/Afromental).

HOT 2014 odbywa się w ramach akcji rekrutacyjnej „Wkręć się”, zachęcającej do działalności społecznej w Zrzeszeniu Studentów Polskich. Bilety w przedsprzedaży dostępne będą w punktach ksero Gryf oraz u promotorów. Ceny: 10 zł (w przedsprzedaży), w dniu imprezy 13 zł (studenci) i 15 zł (pozostali). Można je nabyć również po wcześniejszym kontakcie na FanPage’u imprezy.

Lista sopockich klubów i lokali objętych HOT-em:

1. Vanity

2. Czekolada

3. MAKAHIKI

4. Dream Club

5. Ego

6. Zła Kobieta

7. Mollo

8. Underground

9. Trefl

10. SQRDot

11. Sztos

12. KissAss

Tymczasem my przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć aż 5 podwójnych wejściówek na to wydarzenie! Konkursu szukajcie na naszym profilu na Facebooku.  Macie czas do 12 października do 20.00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *