Będzie czuć bas!

dub sfinks fotoImprezy dubowe charakteryzują się energią, która opanowuje całe ciało. 15 listopada klub Sfinks700 da okazję do przekonania się o tym na własnej skórze. O godzinie 22.30 rozpocznie się kolejna odsłona projektu DUB CLUB Trójmiasto. Swój najnowszy solowy album promował będzie Radikal Guru. W sumie na dwóch scenach zaprezentuje się dziewięć projektów muzycznych.

Kolejna odsłona cyklu imprez Dub Club Trójmiasto już w najbliższy piątek zapewni basowe wrażenia tym, którzy odwiedzą sopocki klub Sfinks700. Zagrają muzycy i sound systemy z Polski oraz Wielkiej Brytanii. Najważniejszym wydarzeniem będzie koncert polskiego producenta Radikal Guru, który w Sopocie rozpocznie trasę promującą swój drugi album „Subconscious”.

Na scenie głównej pojawią się także DANMAN, Hylu & Jago z Wielkiej Brytani, oraz Pandadread Sound System i Mack. Na drugiej scenie „fontanna”, zagrają takie formacje jak Rufjan, Invisible Steppers, Scoobie i Psychokot Sound. Wszystko to dobra rytmiczna muzyka.

Radikal Guru jest solowym projektem producenta Mateusza Millera. Jego muzyka oscyluje wokół dubu, reggae i dubstepu. Przez ostatnie lata Radikal wypracował sobie renomę zarówno w Polsce jak i za granicą. W piątek artysta zaprezentuje swoje najświeższe dźwięki część z nowej płyty, która 25 listopada pojawi się w sklepach.

DUB CLUB to obejmujący cały świat projekt imprez basowych. Jego trójmiejska odsłona ma za zadanie zaprezentować najlepszych polskich i zagranicznych dj-ów, selektorów MC’s, a także najlepsze ekipy. Wszystko dzieje się w klubach przy wykorzystaniu nagłośnienia przenoszącego niskie częstotliwości.

Bilety na piątkową imprezę w Sfinksie700 dostępne będą bezpośrednio przy wejściu do klubu. Cena: 25 złotych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/487489404682565/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + 1 =