Akcja rekreacja, czyli festiwal Streetwaves 2014

streetwaves0aDawka świetnej muzyki, odkrywanie uroczych zakątków Dolnego Wrzeszcza i Wyspy Sobieszewskiej, liczne pikniki… To tylko niektóre z atrakcji festiwalu Streetwaves! Dwa dni wyjątkowej zabawy zabawy czekają nas już 31 maja i 1 czerwca. Jedynym wymogiem uczestnictwa jest dobry humor i pozytywne nastawienie!

Akcję rekreację zaczynamy w Parku Kuźniczki na Wrzeszczu o godzinie 12. Organizatorzy serdecznie zapraszają na pyszne i pożywne śniadanie, które dostarczy uczestnikom zabawy sił na dalsze rozrywki. A tych na pewno nie zabraknie. W pierwszym dniu planowany jest długi spacer po urokliwych parkach i miejscach nieodwiedzanych przez tłumy. Odkrywanie miejsc wartych poznania, to jeden z głównych celów festiwalu. W przerwach będą się odbywały koncerty m.in. Wild Books, Króla, Pablopavo i Ludzików. Po raz pierwszy na scenie zaprezentuje się Burnighole. Prawdziwie elektryczne brzmienia zapewnione! Różne performance, instalacje dźwiękowe i taneczne będą umilały pieszą wędrówkę uczestnikom festiwalu. Nie zabraknie też afterparty w Kurhausie przy ul. Wajdeloty.

Święto Dzieci przypada na drugi dzień festiwalu. Tym razem uczestnicy spotkają się na Wyspie Sobieszewskiej. Letnia atmosfera sprzyjać będzie błogiemu wypoczynkowi. Imprezę zaczynamy od smacznego śniadania, by potem oddać się rekreacjom sportowym oraz różnym warsztatom artystycznym. Członkowie zabawy poznają również piękne zakątki Wyspy. Nie obejdzie się oczywiście bez występów muzycznych. Koncertować będą: DVA, Pustki, Młynarski Plays Młynarski, Slalom. Na zakończenie przewidziana jest impreza w Ośrodku Wypoczynkowym Drogowiec.

Jeśli chcecie zapoznać się ze szczegółowym planem imprezy, to odwiedźcie stronę festiwalu: http://www.streetwaves.pl/

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *