(U)Rok Mewy Towarzyskiej

urok mewyMewa Towarzyska to miejsce, które od niedawna znajduje się na imprezowej mapie Sopotu. Już w najbliższy czwartek – 14 listopada, świętować będzie swoje pierwsze urodziny.

Ten klub to ,,miejsce przyjazne muzyce”. Dzięki imprezom tematycznym przez ostatni rok w Mewie usłyszeć mogliśmy piosenki wielu pokoleń – poczynając od lat 60. przez wszystkie dekady XX wieku, kończąc na muzyce współczesnej. Od rock’n’rolla, przez pop, aż do rapu. To tutaj powstał najgłośniejszy sopocki zakład z bikini w roli głównej. Mewa to klub, gdzie oprócz imprez odbywają się koncerty i seanse filmowe. Swoim alternatywnym i klimatycznym wystrojem podbiła serca mieszkańców trójmiasta i nie tylko. Mimo, że nie ma jeszcze roku, na swoim facebookowym koncie ma więcej miłośników, niż niektóre zakorzenione już w Sopocie kluby.

Na urodzinową imprezę organizatorzy szykują potańcówkę, baloniki, czapeczki i… open bar! Wstęp tylko z zaproszeniem, które zdobyć możecie składając Mewie najlepsze życzenia. Kreatywność będzie nagradzana, 25 podwójnych zaproszeń czeka!

 

Data: 14.11. miejsce: Mewa Towarzyska, start: 21, wstęp: do 23.00 osoby z zaproszeniami wstęp wolny / po 23.00 – 20 zł.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/170143753182841/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *