Sopot TOPtrendy Festiwal 2014

toptdJeden z najlepszych telewizyjnych festiwali rusza już w piątek 30 maja. Podczas trzydniowych występów widzowie usłyszą gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Nie zabraknie prawdziwych niespodzianek, jak recital Agnieszki Chylińskiej.

Festiwalowe emocje rozpoczną się już w piątek. Koncerty zainauguruje występ Urszuli, która świętuje trzydziestolecie działalności artystycznej. Głównym punktem piątkowego programu od lat jest koncert TOP. Wystąpią artyści, których albumy cieszyły się w minionym roku największą popularnością: Dawid Podsiadło, Edyta Bartosiewicz, Enej, KULT, LemON, Sylwia Grzeszczak, T. Love i Zakopower. Wieczór zakończy kolejny jubileusz, tym razem na scenie pojawi się Agnieszka Chylińska.

Drugiego dnia festiwalu publiczność usłyszy największe przeboje minionego roku. Na jednej scenie zagrają artyści, których piosenki dominowały na popularnych listach przebojów, m.in. Donatan i Cleo z eurowizyjnym „My Słowianie”, Red Lips z „To co nam było” czy Piersi z „Bałkanicą”. Muzycy wezmą udział w konkursie, który poprzez głosowanie smsowe wyłoni największy przebój 2013 roku.

Sobotni wieczór zostanie zamknięty konkursem Trendy, na którym wystąpią najbardziej obiecujący polscy artyści. W tym roku pojawią się wyjątkowi muzycy, którzy cieszą się dużym uznaniem na rynku muzyki alternatywnej, m.in. Sorry Boys i Klara. Gościem specjalnym będzie ubiegłoroczny zwycięzca konkursu – Sebastian Riedel i zespół Cree.

Po dawce muzycznej energii, scenę przejmą najlepsi kabareciarze w Polsce. Podczas niedzielnej XI Sopockiej Nocy Kabaretowej wystąpią: Ani Mru Mru, Marcin Daniec, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Cezary Pazura czy Jerzy Kryszak. Oprócz dobrze znanych klasyków, nie powinno zabraknąć także premierowych skeczów. Wydarzenie poprowadzi Piotr Bałtroczyk.

Miejsce: Opera Leśna, Sopot

Start: Piątek, 30 maja

Bilety:

INFORMACJE I SPRZEDAŻ BILETÓW:
ALBERT PRODUCTION:

tel. +48 605 668 696
KASA OPERY LEŚNEJ (CZYNNA OD 1 MAJA):

tel. (58) 555 84 11
KASY BART:

tel. (58) 555 84 51-52
oraz PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW W SALONACH EMPIK

BILETY ON-LINE:

www.biletyna.pl
www.eBilet.pl

www.kupBilecik.pl

www.ticketpro.pl
www.biletynakabarety.pl

fot. materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − dziesięć =