Tribute to Guns N’ Roses w Wydziale Remontowym

Guns plakat 16 maja (piątek) Klub Wydział Remontowy wypełnią opary lakieru do włosów, unoszące się nad tapirowanymi włosami fanów glam metalu. Zapraszamy na (jakże wyczekiwany przez wielu) koncert Tribute to Guns N’ Roses. Przygotujcie kolorowe chusty, fikuśne t-shirty, przetarte jeansy i skórzane spodnie ­– ożywimy ducha lat 80/90!

Siłą napędową Guns N’ Roses, w latach największej świetności zespołu, były ikony hard rocka — wokalista Axl Rose i gitarzysta Slash — podziwiani przez fanów i uznawani za geniuszy w sztuce muzycznej, którą uprawiali. Charyzmatyczni i oryginalni, byli prawdziwymi gwiazdami tamtego rock n’ rollowego okresu. Obaj  czuli się wyjątkowo, ale szybki sukces i pragnienie jeszcze większej sławy zrodziły rywalizację między chłopakami. Dodatkowy wpływ na emocje panujące w grupie miały spore ilości alkoholu i narkotyki, od których muzycy nie stronili. Burzliwe kłótnie wokalisty i gitarzysty oraz odmienne podejście do spraw dotyczących grupy i rocka, przyczyniła się do rozwiązania oryginalnego składu Guns N’ Roses.

Z tego szaleństwa zrodził się jednak światowy sukces. Zespół stworzył utwory, które wpisały się do kanonu największych hitów kilku ostatnich dziesięcioleci, a albumy Appetite for Destruction i Use Your Illusion podbiły listy przebojów. Przesadą nie będzie też stwierdzenie, że Guns n’ Roses to jeden z najbardziej znanych składów, który, mimo specyficznej estetyki i gatunku, zyskał fanów także na gruncie muzyki komercyjnej.

Piątkowy wieczór przypomni nam jak wyglądały koncerty tej glam rockowej grupy, podbijającej serca publiczności. W skład zespołu coverującego utwory zespołu wchodzą:

Przemek (Tornejdo) Bobrowski – vocal

Mateusz Demianiuk – gitara elektryczna

Michał Wójcik – gitara elektryczna

Rafał (Brovar) Brauer – gitara basowa

Adam (Toffik) Wołoszczuk – klawisze

Sebastian Sawicz – perkusja

Przygotujcie się na całonocne szaleństwo przy takich klasykach, jak „Welcome To The Jungle”, „Sweet Child O’Mine” czy „Paradise City”.

Miejsce: Klub Wydział Remontowy

Start: 20.00 (rozpoczęcie koncertu: 21.00)

Bilety: 15zł.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/635669396513851/?ref_dashboard_filter=upcoming

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 1 =