IRA na deskach Sceny

ira scena fotoRadomski zespół IRA wystąpi w klubie Scena już 8 listopada. Do tej pory jego członkowie nagrali dziesięć albumów studyjnych. Kilka z nich pokryło się złotem lub platyną. W Sopocie zagrają w ramach trasy koncertowej, promującej ich najnowsze wydawnictwo „X”.

Grupa powstała w 1987 roku. Po zawieszeniu działalności w latach 90-tych i jej wznowieniu w 2001 roku, zespół nieprzerwanie jest obecny na polskiej rockowej scenie muzycznej. Na początku października, IRA na czele z wokalistą Arturem Gadowskim wyruszyła w klubową trasę koncertową, która promuje ich najnowszy album „X”. Grupa w ramach tournée odwiedzi kilkanaście miast w całej Polsce, a jednym z przystanków na ich drodze będzie Sopot. Oprócz najnowszych singli: „Taki sam”, „Styks” czy „Uciekaj”, muzycy zaprezentują utwory nigdy nie wykonywane przed szerszą publicznością. Nie powinno zabraknąć także największych przebojów grupy i oprawy technicznej na najwyższym poziomie.

Koncert odbędzie się w piątek 8 listopada o godzinie 22.00, w sali koncertowej klubu muzycznego „Scena”. Bilety w cenie 48 złotych można zakupić za pośrednictwem portali biletomat.pl, muno.pl, eventim.pl oraz w salonach: Empik, Media Markt i Saturn.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.scenaklub.pl/kalendarz/informacje/8-11-ira-koncert-live/

lub na facebooku: https://www.facebook.com/events/388596934596014/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *