A dnia szóstego do Remontowego!

dispersewydziałW najbliższą środę – 6 listopada gdański klub Wydział Remontowy będzie świętował swoje pierwsze urodziny. Tych, którzy liczą na standardowe „sto lat” musimy zasmucić, gdyż organizatorzy postawili na szeroko pojętego rocka.

Zagrają trzy kapele: DispersESounds like the end of the world i State Urge. Pierwsza z nich, traktowana jest jako zupełnie świeże zjawisko na scenie progresywnej. Zespół świetnie wpisuje się w klimat złożonych brzmień – od dźwięków elektronicznych, poprzez jazz oraz fusion, aż po inspiracje zespołem Pink Floyd. Drugi zespół stanowi misz-masz instrumentalny. Wprawdzie wykonawcy wydali mini-album, składający się jedynie z pięciu kawałków, a większy krążek zapowiadają dopiero na rok 2014, warto przyjść i posłuchać ich wcześniej. Ostatnia kapela, czyli State Urge to mix rockowy. Członkowie zespołu stawiają nie tylko na doznania muzyczne. SU przywiązuje ogromną wagę do kwestii wizualnych, bawi się światłem i obrazem.

Jeśli lubicie ciekawe brzmienia i potrzebujecie mocnych doznań, nie może Was tam zabraknąć.

data: 6.11, miejsce: Wydział Remontowy, start: 19.00, wjazd 15 zł.

Więcej informacji o wydarzeniu na facebooku: