Witają Ciebie Strachy Na Lachy

strachySiedem albumów studyjnych i miano jednego z najlepszych koncertowych zespołów w Polsce. Strachy Na Lachy wracają do Gdyni, by promować najnowszy album zatytułowany „!TO!”. Koncert w Uchu odbędzie się już w najbliższą sobotę – 9 listopada.

Jako pierwszy na scenie pojawi się wrocławski wokalista i autor piosenek – Janek Samołyk.  Jego twórczość to połączenie brit-popu Noela Gallaghera z polską tradycją. Samołyk inspiruje się muzyką Grzegorza Ciechowskiego oraz Marka Grechuty. Artysta ma na swoim koncie dwa albumy. Jego ostatnie wydawnictwo to „Problem w wiernością” z 2012 roku.

Strachy Na Lachy to grupa powstała w 2001 roku z inicjatywy Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego i Andrzeja Kozakiewicza. Już w kolejnym roku zespół wydał debiutancki krążek pt. „Strachy Na Lachy”, jednak największą popularność przyniósł grupie kolejny album zatytułowany „Piła Tango” z 2005 roku. Na płycie znalazły się kultowe utwory z „Dzień dobry, kocham Cię” na czele. Po tak udanym początku grupa przez ostatnie lata nie schodziła z solidnego poziomu, ciągle zyskując nowych fanów.  Specjalnie na 10-lecie zespołu powstał album „Dekada” podsumowujący dotychczasową działalność Grabaża i jego kolegów. Najnowszą produkcją grupy jest wydana na początku 2013 roku płyta pt. „!TO!”.

 Miejsce: Klub Ucho, Gdynia

Start: 19.00

BILETY: 38 zł w przedsprzedaży / 45 zł w dniu koncertu

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 10:00-21:00, nd. – 10:00-20:00), sieć Eventim (eventim.pl – cena w sieci 41 zł, sprzedaż drogą internetową i w wybranych punktach Eventimu)

 

Zdjęcie – materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *