Delfinalia 2014 już wkrótce

DelfinaliaKażdy student kojarzy maj z niezapomnianymi imprezami juwenaliowymi. Jeśli wciąż tak nie jest, po gdyńskich Delfinaliach, szybko się to zmieni. Już 16 i 17 maja wykonawcy porwą publiczność na koncertach i nastroją do dalszego świętowania Dni Studenta. Ale to nie jedyne atrakcje, które przygotowali dla Was organizatorzy.

Zabawa tak naprawdę zacznie się dużo wcześniej. 10 maja będzie można poczuć prawdziwy powiew lata na oficjalnym rozpoczęciu Delfinaliów. Tego dnia w godzinach od 10.00 do 17.00 koniecznie trzeba wybrać się w ekstremalny rejs na łodzi żaglowej bądź motorowej. Organizatorzy gwarantują sporą dawkę adrenaliny, więc brzmi nieźle! O 12.00 Wasze mięśnie zaczną pracować na dobre, oczywiście jeśli przyjdziecie na zajęcia zumby.  Dla osób, które poszukują spokojniejszego odpoczynku, będzie otwarta „strefa chillout”, gdzie przy zapachu smażonych kiełbasek, z piwkiem w ręku, wylegujący się na leżakach studenci będą mogli posłuchać muzyki. Wieczorem impreza przeniesie się do klubu Bukszpryt, a tam liczne niespodzianki dla uczestników. Szczegóły możecie poznać na facebookowym wydarzeniu: tutaj.

17 maja w godzinach 12.00-16.00 warto zajrzeć na I (nieoficjalne) Mistrzostwa Polski Północnej we Flanki. Jeśli ktoś nie wie na czym polega wspomniana gra, wystarczy kliknąć tu. Zgłoszenia drużyn wciąż są mile widziane pod adresem mailowym:  flanki@delfinalia.pl. Aktualnie w zawodach bierze udział 5 zespołów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby i Wasza ekipa do nich dołączyła!

Zwieńczeniem całego wydarzenia będzie Silent Disco w studenckim klubie Bukszpryt. Impreza rozpoczyna się o godzinie 22.00, 16 i 17 maja. Studenci wchodzą za darmo (pamiętajcie o legitymacji), a pozostali za wstęp zapłacą 15 złotych.

Jednak to nie jedyne atrakcje związane z Delfinaliami. Jeszcze Turniej L4FUN – League of Legends, Wybory Miss Delfinaliów, Bowling i Karaoke. Wszystkie informacje najlepiej sprawdzać na stronie Delfinaliów http://www.delfinalia.eu bądź na facebookowym wydarzeniu.

Dobrze, dobrze. Nie da się ukryć, że większość wyczekuje w napięciu na artystów, którzy pojawią się z okazji Dni Studenta w Gdyni. Aktualnie line-up przedstawia się następująco:

Piątek, 16.05

Kamil Bednarek

Marika i Spokoarmia

Raggafaya

Sobota, 17.05

Molesta Ewenement

Sokół i Marysia Starosta

Kali i Paluch

KęKę

To jeszcze nie wszyscy wykonawcy, którzy pojawią się na Delfinaliach 2014. Dwóch artystów pozostaje pod znakiem zapytania, więc oczekiwanie w napięciu trwa… A Wy, jak myślicie, kto jeszcze wystąpi w Gdyni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *