Trzech Waglewskich w Sfinksie

WaglewscyProjekt Waglewski Fisz Emade powraca z nowym materiałem, na który czekaliśmy pięć lat. Jeden z wielu występów na tegorocznej trasie zaplanowany jest na 10 listopada. Wtedy też muzycy zaprezentują się na scenie sopockiego klubu Sfinks700.

Od wydania „Męskiej Muzyki” minęło pięć długich lat. Długich, lecz owocnych w nowy materiał. W tym czasie Wojciech Waglewski nagrał aż cztery albumy z Voo Voo. Fisz w duecie z Emade wydał dwie płyty. Tyle samo krążków bracia dołożyli z zespołem Kim Nowak.

Nadszedł jednak czas na powrót do korzeni i nagranie premierowego materiału z ojcem obu panów. Efektem rodzinnej współpracy jest wydana 25 października płyta „Matka, Syn, Bóg”. Traktuje ona o sprawach ważnych i jest niezwykle osobistym i głębokim świadectwem więzi łączących ojca z synami.

Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Emade, który wspomaga projekt także na perkusji. Teksty utworów są zasługą Fisza i Wojciecha Waglewskiego. Wśród gości usłyszymy między innymi Miłosza Pękalskiego z Mitch&Mitch, Iwonę Skwarek z Rebeki czy też Mariusza Obijalskiego z Natu.

Po premierze płyty „Matka, Syn, Bóg” projekt Waglewski Fisz Emade udaje się w trasę koncertową. Już 10 listopada muzycy wystąpią na scenie sopockiego Sfinksa. Jeśli chcecie przekonać się jak nowy materiał brzmi na żywo, koniecznie zarezerwujcie sobie tę datę w kalendarzu. Ten koncert z pewnością dostarczy wam wiele emocji i wzruszeń.

Miejsce: Sfinks700, Sopot, Al. Mamuszki 1

Start: 20.30

Bilety: przedsprzedaż – 50 zł, w dniu koncertu – 55 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + trzynaście =