Rebelkon – święto planszówek już w ten weekend

Festiwal Gier Planszowych Rebelkon 2023. Fot: materiały prasowe

Festiwal Gier Planszowych Rebelkon 2023. Fot: materiały prasowe

Szukasz dobrego sposobu na spędzenie weekendu? Gdańska firma Rebel.pl z okazji swojego dwudziestolecia organizuje prawdziwe święto planszówek — Rebelkon! To świetna okazja, żeby zagrać w tytuły klasyczne, jak i te całkiem nowe, oddać się pasji malowania figurek, a także nawiązać nowe znajomości. Impreza odbywać się będzie w dniach 22-23 kwietnia w Hala Polsat Plus Arena Gdynia.

Planszówki. Dużo planszówek

Sercem imprezy jest oczywiście granie. Solo, w dobrze zgranych zespołach, albo z zupełnie nowymi ludźmi. Rebel na tę okazję przygotował ponad 1000 egzemplarzy gier oraz mnóstwo miejsca do rozgrywek. Oprócz tytułów dobrze już znanych, w strefie Rebel Studio będzie możliwość zapoznania się z grami, które dopiero czekają na swoją premierę.

A co poza tym?

Organizatorzy przewidzieli mnóstwo dodatkowych atrakcji. Dla fanów Warhammera i innych bitewniaków gratką będzie strefa modelarska. Starzy wyjadacze znajdą w niej bogato wyposażone stanowiska do malowania figurek, a dla tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji spróbować swoich sił, przewidziano kursy malowania od podstaw. Będzie można przyjrzeć się pokazom specjalnym takich tytułów jak: Star Wars: Shatterpoint, Frostpunk czy Nemesis: Lockdown, a także wziąć udział w spotkaniach z autorami. W ramach festiwalu rozegrane zostaną turnieje — odważni będą mogli zapisać się na nie na miejscu.


Data: 22-23 kwietnia 2023 r. godziny otwarcia: 10:00-18.00
Miejsce: Hala Polsat Plus Arena Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-302 Gdynia
Organizator: Rebel.pl we współpracy z Laboratorium Innowacji Społecznych oraz Miastem Gdynia
Bilety: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł, dwudniowy 30 zł

Uwaga! Mamy dwie wejściówki do zgarnięcia — śledźcie uważnie nasze konto na Instagramie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *