17/10/2024

1 min read
Plakat: speeddating Tęczowego Portu UG

/autor Dagmara Klimas

Tęczowy Port UG zaprasza na pierwszy  w tym roku queerowy speeddating. Czego możemy się spodziewać?

Koło naukowe Tęczowy Port UG jest bezpieczną przestrzenią dla społeczości queerowej  i osób sympatyzujących. Do koła może dołączyć każdy student Uniwersytetu Gdańskiego i nie tylko – koło posiada członków także na innych uczelniach takich jak Politechnika Gdańska czy Gdański Uniwersytet Medyczny. Z okazji nowego roku akademickiego zarząd koła organizuje speeddatinng. Akcja polega na szybkim poznawaniu jak największej ilości osób w jak najkrótszym czasie. Co parę minut następuje zmiana partnera rozmów. Pomimo nazwy, na speeddating moża również przyjść z zamiarem nawiązania relacji czysto koleżeńskich. Po spotkaniu planowana jest integracja portowiczów w Klubie Studenckim Żak.

Spotkanie Portu odbędzie się w sobotę 19 października o godzinie 17:00 w sali s317 na Wydziale Nauk Społecznych. Tęczowy Port UG można znaleść na Instagramie i Facebooku.