Weekend za pół ceny w Gdańsku!

Weekend za pół cenyWielka gratka dla miłośników zwiedzania, teatru, opery i pysznego jedzenia! Już 12 i 13 kwietnia Miasto Gdańsk świętuje weekend za pół ceny – zniżki o 50% m.in. w restauracjach, hotelach i salonach SPA. Warto skorzystać!

To już VI edycja tego wydarzenia. Od samego początku cieszy się dużym powodzeniem, szczególnie wśród studentów. W końcu można zażyć trochę kultury, nie nadwyrężając przy tym wątłego, studenckiego budżetu. Za pół ceny możemy pójść m.in. do Teatru Wybrzeże i Opery Bałtyckiej, a także zwiedzić gdańskie muzea. Dziewczynom szczególnie polecamy wizyty w SPA i w zakładach fryzjerskich, a miłośników zwierząt i przyrody zapraszamy do oliwskiego ZOO.

Nowością tej edycji jest włączenie do akcji nowych miast, należących do Gdańskiego Obszaru Metropolitarnego. W te dni ze zniżek będzie można skorzystać również w Tczewie i Gniewie. Właśnie dlatego w tym roku zmieniła się też oficjalna nazwa imprezy. Brzmi ona teraz – „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny”.

Program i pełną listę miejsc biorących udział w „Weekendzie za pół ceny”  znajdziecie  tutaj:

http://www.gdansk.pl/rozsmakujsie,1247.html

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć + 4 =