Neptun TV nominowany do prestiżowej nagrody

źródło: YouTube Neptun TV

Duże wyróżnienie dla Uniwersytetu Gdańskiego. Koło Naukowe Neptun TV zostało nominowane do Nagrody Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes”. Już od dziś można oddawać głosy. 

Międzywydziałowe Koło Naukowe Neptun TV, działające na Uniwersytecie Gdańskim, zostało nominowane w kategorii Media Studenckie i jest jedynym reprezentantem naszej uczelni w tym prestiżowym konkursie. Doceniono różnorodność treści prezentowanej przez studentów działających w kole oraz możliwości, jakie stwarza dla przyszłych dziennikarzy, montażystów czy operatorów kamery. Już teraz można oddawać głosy na wybranych laureatów. Głosowanie zakończy się 6 listopada o godzinie 20:00. Głosować można tutaj.

„Pro Juvenes” jest inicjatywą organizowaną przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej od 2013 roku. Promuje projekty studenckie, aktywne działanie i zaangażowanie młodych ludzi w życie akademickie.  Podkreśla również zasługi osób i podmiotów, które wspierają studentów. Nagrody mają na celu stworzenie przyjaznej atmosfery, propagowanie współpracy i integracji w środowisku studenckim w całej Polsce. W tym roku odbędzie się jubileuszowa dziesiąta edycja. 

Nagrody na tegorocznej gali  przyznawane są w 12 kategoriach: projekt naukowy, studenckie inicjatywy prozdrowotne, studia na lepsze, kultura studencka, juwenalia, koła naukowe, media studenckie, inicjatywa społeczna, student naukowiec, student artysta, student sportowiec i student zaangażowany społecznie. Pełna lista nominowanych znajduje się tutaj. 

Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostaną ogłoszeni podczas uroczystej Gali Nagród Środowiska Studenckiego, która odbędzie się 26 listopada, o godzinie 20:00. Ceremonię wręczenia nagród będzie można śledzić online. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × trzy =