MEGAFON powraca – trzecia edycja już na początku listopada!

MEGAFON – Międzyuczelniany Event Goszczący Artystyczne Formy Ogólnie Nieokreślone (fot.: ack.ug.edu.pl)

Już w czwartek 3 listopada na Peronie 5 w Stacji Food Hall odbędzie się trzecia edycja wydarzenia ukrywającego się pod intrygującą nazwą  MEGAFON! Impreza organizowana jest cyklicznie przez Studencki Zespół Organizacji Eventów z Uniwersytetu Gdańskiego.

MEGAFON, czyli Międzyuczelniany Event Goszczący Artystyczne Formy Ogólnie Nieokreślone to platforma stworzona dla młodych osób z Trójmiasta, które zajmują się szeroko pojętą sztuką – śpiewem, tańcem, grą na instrumencie, malarstwem, recytacją i wieloma innymi artystycznymi działaniami. Projekt daje szansę na podzielenie się swoją twórczością z szerszym gronem odbiorców, a także na oswojenie się ze sceną i publicznością. Warto podkreślić, że wydarzenie nie ma charakteru konkursowego. Ma być wolną przestrzenią do dzielenia się swoimi pasjami – bez wydawania werdyktów i oceniania. Tutaj każdy ma się czuć jak zwycięzca!

Trzecia edycja MEGAFONU odbędzie się 3 listopada (czwartek) na Peronie 5 w Stacji Food Hall w Galerii Metropolia w Gdańsku. Początek o godzinie 19.00. Wstęp jest bezpłatny.

Osoby, które nie zdążyły się zgłosić do trzeciej edycji wydarzenia, nie muszą się martwić, bowiem niebawem ruszą zgłoszenia do kolejnej odsłony MEGAFONU. Z tego powodu warto na bieżąco śledzić media społecznościowe organizatorów: MEGAFON – Instagram oraz Studencki Zespół Organizacji Eventów ACK UG – Facebook, Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 5 =