Konkurs EDUinspiracje – Media 2022! Wyślij materiał i zdobądź jedną z dwóch nagród

EDUinspiracje po raz kolejny organizuje dziennikarski konkurs, w którym można wygrać ciekawe nagrody. Jedyne, co należy zrobić, to zgłosić opublikowany gdzieś przez Was materiał – tekstowy, radiowy czy telewizyjny. Zgłosić się do konkursu można do 30 września 2022 r.

Tegoroczna edycja konkursu EDUinspiracje – Media skierowana jest nie tylko do dziennikarzy, ale również do niezależnych twórców, którym bliska jest idea upowszechniania szans, jakie dają programy edukacyjne prowadzone przez Narodową Agencję Programu Erasmus + i Europejskiego Korpusu Solidarności. „Bądź inspiracją” to hasło tegorocznej edycji, które zawiera w swoim przesłaniu, zaproszenie do zaprezentowania twórczości uczestników konkursu i poszerzenia zasięgu jej odbiorców. Autorzy, którzy w sposób ciekawy i inspirujący przedstawią zagadnienia związane z edukacją: wywiady z ciekawy ludźmi, reportaże o wydarzeniach i akcjach powiązanych z Unią Europejską, wyjazdach zagranicznych, staży na uczelniach zagranicznych, doświadczeniach zawodowych, a w szczególności w ramach programu ERASMUS+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi (laptop HP Pavilion 15 oraz tablet Apple iPad 2021 10.2 Wi-Fi).

Do konkursu materiały dziennikarskie można zgłaszać w kategoriach: Publicystyka, Reportaż, Wywiad. Zgłoszone mogą być teksty opublikowane w sposób tradycyjny, za pośrednictwem internetu bądź łącznie – zarówno drukiem jak i w formie elektronicznej. Konkurs adresowany jest również do autorów audycji rozpowszechnionych za pośrednictwem rozgłośni radiowych, poprzez internet lub łącznie w obu technologiach. W konkursie mogą brać również udział twórcy materiałów filmowych rozpowszechnionych za pośrednictwem telewizji oraz (lub) internetu. Prace można zgłaszać zarówno drogą tradycyjną jak i elektronicznie. Laureatów Konkursu wybierze Kapituła Konkursu, którą wskaże Narodowa Agencja.

Szczegóły pod adresem:

https://eduinspiracje.org.pl/eduinspiracje-media/wez-udzial

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + 12 =