Second hand na Jaśkowej Dolinie. Jak w bajce?

Bajeczne ciuszki (choć czasem trzeba się nieźle naszperać), czarodziejskie ceny, niesamowita obsługa, a do tego dostawa dwa razy w tygodniu. To nie bajka, to second hand na Jaśkowej Dolinie. 

Dawno, dawno temu we Wrzeszczu przy ul. Grunwaldzkiej obok CH Manhattan, w budynku Biedronki (wejście od ul. Partyzantów) znajdował się salon odzieży używanej. Pracowały tam księżniczki, które sprzedawały magiczne towary. Każdy, kto udał się do tego second handu wychodził z niego zadowolony… Tak mogłaby się zaczynać opowieść dotycząca lumpeksu na Jaśkowej Dolinie. Tymczasem to nie bajka, taki second hand istnieje naprawdę i warty jest odwiedzenia.

hdtge

second hand na Jaśkowej Dolinie

 

dsd

W salonie, dostępny jest szeroki wybór dodatków.

tretggg

wyceniona troba

Salon podzielony jest na dwie części: wagę oraz wycenę. Zaletą jest to, że całkowicie nowy towar na wadze pojawia się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki. Cena ubrań zależy od dnia oraz godziny. Cennik (za kg) wygląda następująco:

Poniedziałki i czwartki 29,99 zł do godziny 14:00, potem 25,99 zł

 Wtorki oraz piątki: 19,99 do godziny 14:00, następnie 15,99 zł

 Środy i soboty: 11,99 do godziny 14:00 (w soboty do 12:00), potem 6,99 zł

 Natomiast na wycenie ubrania są nieco droższe, np. za koszulkę zapłacimy ok 13 zł, za sweterek ok 23 zł, za sukienkę 24 zł, płaszczyk/ kurtkę ok 50 zł . W sobotę rzeczy na wycenie są 30% tańsze.

 Asortyment obejmuje: spodnie, kurtki, marynarki, kamizelki, swetry, bluzki z długimi rękawami, piżamy, szlafroki, sukienki, ubrania dla dzieci, koszule, bluzki z krótkimi rękawami. Poza tym w skrzyniach znaleźć możemy krótkie spodenki, dresy, bieliznę, buty, torebki, krawaty, maskotki, książki, materiały, apaszki… Wśród ubrań wyszperać może prawdziwe perełki, chociaż czasami trzeba się nieźle naszukać. Tutaj wszystkie rzeczy są prawie bądź nowe, zgodne z najnowszymi trendami.

ddddd

w całym sklepie panuje ład i porządek

fffkfl

Dla tych, którzy nie lubią, bądź nie umieją przeszukiwać wieszaków idealna jest wycena mody. W asortymencie oprócz ubrań znajdują się buty, biżuteria, książki, kosmetyki, portfele, torebki, maskotki, paski, krawaty i wiele, wiele więcej…

Zaletą jest też sympatyczna, miła i pomocna obsługa. Dziewczyny potrafią szczerze powiedzieć jak co na Tobie leży, więc jeżeli masz wątpliwości zawsze służą radą.

dddddd

balerinki

Mocną stroną jest też czas otwarcia salonu: od godziny 9 do 19, także sklep można odwiedzić nawet po skończonej pracy, czy całym dniu na uczelni. Dla klientów dostępne są aż trzy przymierzalnie.

fdfddfff

Ogólne wrażenie jak najbardziej pozytywne. Rozsądne ceny, fajne ubrania i gadżety, miła obsługa. Czegóż chcieć więcej od second handu?

 

fot. Gosia Gissel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *