Disney+ nareszcie w Polsce

disney+ rozrywka bez granic

Facebook: Disney Plus Polska

Długo wyczekiwana premiera platformy streamingowej Disney+ doczekała się oficjalnej daty i jest nią 14 czerwca. Wraz z tym dniem polscy użytkownicy zyskają dostęp do ponad 800 filmów i 1000 seriali.

Disney+ wystartowało 12 listopada 2019 roku i od tamtej pory stopniowo poszerzało swoją działalność w nowych państwach. Dziś dostęp do tej platformy mają widzowie ponad 60 narodowości. Przez cały ten czas fani Disneya z Polski skarżyli się, że premiera aplikacji w ich kraju wydaje się raczej oddalać niż zbliżać. Wiadomość o oficjalnej dacie wprowadzenia Disney+ do ich kraju, musiała być miłą niespodzianką.

Szczególnie szczęśliwi powinni być fani Gwiezdnych Wojen oraz Marvela, którzy wraz z nową platformą uzyskają dostęp do swoich ulubionych produkcji. Poza tym zapowiada się aż 300 filmów studia Pixar czy Disneya, dokumenty National Geographic oraz seriale, stworzone na potrzeby kanału Disney Channel. To wciąż nie wszystko, ponieważ serwis oferuje widzom również tytuły niewchodzące do zbioru disneyowskiej twórczości. W końcu powstanie jedno miejsce, skupiające takie pozycje jak popularne „Grey’s Anatomy”, „The Kardashians” czy „Simpsonowie”.

Na przykładzie anglojęzycznej odsłony Disney+ łatwo zauważyć, że mija stosunkowo niewiele czasu, nim najnowsze produkcje z kina trafią na platformę. Czy ta zależność potwierdzi się w przypadku polskiej wersji serwisu?

Odpowiedź na to pytanie już niedługo odkryją ci, którzy skorzystali z przedpremierowej oferty powitalnej. Każdy, kto zdąży wykupić subskrypcję do północy 13 czerwca, będzie mógł skorzystać z promocyjnej ceny – 229,90 zł za rok. Warto się pośpieszyć, ponieważ jest to równoznaczność zapłaty za 8 miesięcy w ofercie standardowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 2 =