Wiosenna wymiana odzieży na Uniwersytecie Gdańskim

plakat_wersja_ostatecznaZa oknem coraz cieplej i radośniej. Kwiaty stroją się w nowe płatki, ptaszki czyszczą swoje piórka, więc także i Ty przejrzyj swoją szafę i wymień zalegające ubrania na coś zupełnie nowego pod okiem stylistek. Okazja nadarzy się już w najbliższy piątek.

Już 4 kwietnia na Wydziale Filologicznym UG, od godziny 13 do 15 odbędzie się studencki SWAP, czyli wymiana odzieży oraz modowe porady udzielane wszystkim chętnym przez znane blogerki z Politechnika Fashion.

Studenci II roku Kulturoznawstwa pod kierunkiem dr Barbary Świąder-Puchowskiej organizują wielkie wietrzenie studenckich szaf. Każdy student w trakcie trwania projektu będzie dysponował własnym stanowiskiem, na którym będzie mógł wystawić ubrania do wymiany. Specjalnym gościem wydarzenia będą autorki bloga Politechnika Fashion, które opowiedzą o wiosennych trendach w tym roku.

Aby wziąć udział w wymianie  należy wysłać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu na adres mailowy: studenckiswap@gmail.com. Zapisy trwają do czwartku (3 kwietnia).

Przyjdź w piątek, 4 kwietnia w godzinach 13.00 – 15.00 na Wydział Filologiczny UG i znajdź dla siebie coś wyjątkowego!

Link do wydarzenia na facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *