Jam i grill dla Cetowego w klubie Buffet

cetowyW najbliższą sobotę – 5 kwietnia, całe Trójmiasto zatańczy w rytmie hip-hopu. Wszystko dla Bartka „Cetowego” Turzyńskiego, dla którego już po raz czwarty organizowana jest charytatywna zbiórka pieniędzy.

Cetowy, to osoba, której nie trzeba przedstawiać nikomu w Trójmieście. Czołowy tancerz i promotor breakdance, który z poświęceniem oddawał się swojej pasji do 8 lutego 2013 roku. Podczas kręcenia teledysku uległ poważnemu wypadkowi. Jego stan był krytyczny, a lekarze nie dawali mu  szans na powrót do zdrowia. Dziś, po roku od tych wydarzeń Bartek wyszedł ze śpiączki i walczy o odzyskanie sprawności fizycznej oraz powrót świadomości. Odbywające się w trójmieście cyklicznie imprezy, łączące kulturę, którą pokochał Cetowy mają na celu zgromadzenie funduszy pozwalających na kontynuacje leczenia oraz rehabilitacji tancerza. A te są ogromne. Rocznie pochłaniają prawie 120 tysięcy złotych. Tym razem hip- hopowy jam/grill przeniesie się z Sopotu do Gdańska. W klubie Buffet dla przyjaciół oraz wszystkich chcących wspomóc Bartka wystąpi jeden z pionierów warszawskiego rapu – Pyskaty, znany z występów w zespołach Edytoriał oraz Skazani na Sukcezz. Pyskaty ma na swoim koncie współpracę m.in. z: IGS, Bez Cenzury, Chadą, HiFi Bandą, W.E.N.Ą. Karierę solową Pykaty rozpoczął w 2009 roku i od tej pory wydał dwa albumy: „Pysk w Pysk” oraz „Pasja”.

Na scenie gdańskiego klubu wystąpią również: GEDZ, EDZIO, DEJWID &DRKN, LEH, SILVER & 928, KONIU. Tradycyjnie podczas koncertu odbędzie się również show taneczne, podczas którego zaprezentuje się Shin Tao.

Kolejny raz masz okazje stanąć u boku Cetowego, by walczyć o jego zdrowie. Nie zastanawiaj się, zbierz ekipę, spotkajmy się pod sceną!

5 kwietnia, Klub Buffet

Start: godz 15

Wjazd: 25 zł
https://www.facebook.com/events/598687150202406/?fref=ts

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 9 =